15. Meslek Komitesi sorunlarını ve çözüm önerilerini masaya yatırdı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren, çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri ticaretiyle ilişkili sektör temsilcilerinin oluşturduğu 15. Meslek Komitesi istişare toplantısı gerçekleştirdi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un da katılımıyla Komite Başkanı Davut Acunman ve Komite Üyelerinin öncülük ettiği toplantıya meslek grubuna mensup üye firma temsilcileri katıldı.

SATSO Mutfak Sanatları Akademisi’nde gerçekleştirilen toplantıda sektöre yönelik gündem değerlendirildi, sorunlar ve çözüm önerileri istişare edilerek komitenin çalışmaları ve projelerine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ; “Meslek Komitelerimiz Odamız çalışma prensibinin temelini oluşturuyor. Sektörlerin en önemli sesi ve temsilcisi meslek komiteleridir. Bizler de Yönetim Kurulu olarak komitelerin üyeleriyle iletişimine ciddi önem veriyoruz. Çünkü sorununa dokunmadığımız, çözüm bulmadığımız üyemiz olmasın istiyoruz. Üyelerimizin meslek komitelerine havale ettiği sorunlar çalışma yol haritamızı oluşturuyor. Bu gibi istişare toplantıları da oldukça mühim hale geliyor. Komitemizi kutluyorum, katılan üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Komite Başkanı Davut Acunman ise; “Komite olarak üyelerimizle iletişimimizi hiç koparmadan sürekli istişare halindeyiz. Aylık olağan toplantılarımızda üyelerimizi ağırlıyor, onun yanında bu gibi istişare etkinliklerinde de bir araya geliyoruz. Komite olarak aldığımız karar gereği her ay toplantılarımızı SATSO Mutfak Sanatları Akademisi’nde gerçekleştirerek üyelerimizi davet edeceğiz, bir araya geleceğiz. Samimi bir ortamda fikir alışverişinde bulunacağız. Bugün bizlerle birlikte olan Yönetim Kurulu Başkanımız A. Akgün Altuğ ve üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Son Haberler