4/F sınıfının mezuniyet töreni muhteşem bir programla gerçekleştirildi

Adapazarı 15 Temmuz Camili Mahallesi’ndeki Osmanbey İlkokulu 4/F sınıfının mezuniyet töreni muhteşem bir programla gerçekleştirildi.

Sınıf öğretmenleri Birol Aras’ın koordinasyonunda mezuniyet gecesine hazırlanan Osmanbey İlkokulu 4/F sınıfı öğrencileri, velilerine muhteşem bir mezuniyet anısı yaşattılar. Karakamış Mahallesi’nde İn Garden Tesisleri’nde gerçekleştirilen gece öncesi öğrencilerin mezuniyet ve son günlerde moda olan yukarı bakma fotoğrafları çekildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan gecenin sunumunu  Çınar Matur ve Elif Ece Akgür gerçekleştirirken açılış konuşmasını sınıf öğretmeni Birol Aras yaptı.

Öğretmen Birol Aras konuşmasında çok uyumlu bir sınıfta eğitim vermekten çok mutlu olduğunu belirtirken öğrencilere bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılı olmalarını ve yaşamları boyunca çok mutlu olmalarını diledi. Mezun olan öğrenciler adına yapılan konuşmalarda da Aras’a kendilerine yaptığı katkılar için teşekkür edildi. Öğrencilerin okuduğu şiirlerin ardından mezuniyet oratoryosu seslendirildi, şarkılar söylendi ve ant içildi.  Öğretmen Birol Aras’ın öğrencilere mezuniyet belgelerin vermesinin ardından öğrenciler kep atarak mezuniyetlerini kutladılar.

 

Son Haberler