Pazartesi, Mayıs 23, 2022

Agora Alışveriş Merkezi’nden Atatürk Haftasına Özel Program

- REKLAM -

Agora Alışveriş Merkezi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal
Atatürk’ü ebediyete intikalinin 83. Yılını güne özel düzenleyeceği sergi ve dinleti ile anacak.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Saygı ve Minnetle Hatırlanacak!

Agora Alışveriş Merkezi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ ün, sonsuzluğa uğurlandığı günün yıl dönümünü dinleti ve sergi ile yad edecek.  MEB Özel Segah Sanat Merkezi işbirliği ile gerçekleşecek programda duygu dolu anlar yaşanacak. Sanat merkezi öğrenciler tarafından Atatürk’ün ölümünün 83. yılına özel hazırlanan  “Atatürk Resimleri Sergisi” 9-10 Kasım tarihleri arasında  -1. Kat etkinlik alanında ziyaretçilere sunulacak. Yine sanat merkezi eğitmenlerinin güne özel hazırladığı dinleti ile Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği şarkılar seslendirilecek. 10 Kasım Çarşamba günü saat 18.00 başlayacak programın sonunda ise zeybek gösterisi ile Ata’ya selam gönderilecek.

Dinleti ve sergilerin yanı sıra AVM girişlerinde ve danışma noktasında ise ziyaretçilere bayrak ve 10 Kasım yaka kartı verilecektir.

Agora Alışveriş Merkezi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına düzenlenecek resim sergisine ve müzik dinletisine tüm ziyaretçileri davet ediyor.

Son Haberler

Büyükşehir’den Ferizli’ye 6 bin metrelik yeni içmesuyu hattı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Ferizli ilçesinde başlattığı çalışmalar neticesinde yenileyeceği içmesuyu hattı ile 15 mahallede toplam 10 bin nüfusa kaliteli...