Çarşamba, Aralık 7, 2022

AK Parti Adapazarı Teşkilatı Hız Kesmiyor

- REKLAM -

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığının düzenlediği Mahalle Buluşmaları programları tüm hızıyla devam ediyor. İlçe teşkilatınca düzenlenen buluşmalar bu hafta Büyük Hataplı ve Karapınar Mahallelerinde gerçekleştirildi.

İlçe Başkanı Erol Aydın ve yönetim ekibinin her hafta farklı mahallelerde düzenlediği buluşma programlarında ülke genelinde ve Adapazarı’nda hayata geçirilen çalışmalar hakkında vatandaşa bilgi veriliyor. Büyük Hataplı ve Karapınar Mahallelerinde gerçekleşen programlara İlçe Başkanı Aydın’ın yanı sıra Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve bazı meclis üyeleri katıldı.

AK PARTİ’NİN İSTİŞARE KÜLTÜRÜ

Mahalle Buluşmaları programları ile ilgili konuşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, göreve geldikleri günden itibaren sahada olduklarının altını çizerek, “AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden itibaren vatandaşımızla beraberiz. Adapazarı’nın her mahallesinde çalışmalarımızı anlatıyoruz. Partimizin istişare kültürünün de örneğini sergiliyoruz. Adapazarı’nı vatandaşlarımızdan aldığımız talep ve öneriler doğrultusunda yönetme gayretindeyiz. Belediye Başkanımız da fırsat buldukça bizlerle mahallelerimize geliyor ve belediyemizin çalışmalarını aktarıyor. AK Parti birliğin, beraberliğin, istişarenin partisidir. Bu hafta bizleri en güzel şekilde ağırlayan Büyük Hataplı ve Karapınar Mahallelerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

HİZMET VE ESER SİYASETİ

Başkan Erol Aydın, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarının geçmişten bugüne hayata geçirdiği projeler bizim teminatımızdır. Vatandaşımız bunları çok iyi görüyor. 2023 itibariyle yollarda Türkiye’nin yerli otomobili TOGG’u göreceğiz. Bununla gururlanmamak mümkün mü? Bizler hizmet ve eser siyaseti yapan kadrolarız. İnşallah 2023 seçimlerinden de alnımızın akıyla çıkacak, ülkemizin yarınlarına katkı sağlamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

MAHALLE MAHALLE ÇALIŞMAYA DEVAM

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ise, “Seçim öncesi ve sonrasında sürekli sahadayız. Adapazarlı hemşehrilerimizle beraberiz. Teşkilatımızla el ele, yapacağımız her çalışma esnasında hemşehrilerimizin görüşlerini dikkate alıyoruz. Mahalle mahalle, sokak sokak, gayretle çalışmaya devam” ifadelerini kullandı.

 

- REKLAM -

Son Haberler

‘Üniversite-Belediye işbirliğinin güçlü örneğini sergiliyoruz’

SAÜ Rektörü Prof.Dr. Hamza Al’ın nezaket ziyaretinde konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Üniversite-Belediye işbirliğinin güçlü örneğini sergiliyoruz. Bu...