Çarşamba, Ağustos 17, 2022

AK Parti Erenler’de 70. Danışma Meclisi Düzenlendi

- REKLAM -

AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı 70. İlçe Danışma Meclis Toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan Başkan Erdal Köse; “Çok konuşmanın değil, çok çalışmanın zamanı” düsturuyla çıktığımız bu yolda, bütün teşkilatlarımızla var gücümüzle sahadayız, çalışıyoruz” dedi.

AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı 70. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla gerçekleşti. Yavuz’un yanı sıra toplantıya; AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve çok sayıda partili katıldı.

“SAHADAYIZ, ÇALIŞIYORUZ”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İlçe Başkanı Erdal Köse,

Kongremizde de söylediğimiz bir söz vardı.

“Çok konuşmanın değil, çok çalışmanın zamanı”. O gün bugündür bütün teşkilatımızla çalışıyoruz sahadayız. AK Partimizin çıtasını ilçemizde daha da yükseğe çıkarmak için mücadele ediyoruz. Çok şükür ki bu mücadelenin karşılığını halkın gösterdiği teveccüh ile alıyoruz” dedi.

“ERENLER’E DEĞER KATACAK PROJELER YAPIYORUZ”

Erenler İlçesinde devam eden çalışmalardan bahseden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tüm zorlukları bir bir aşarak vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artıyoruz. Belediyemiz bünyesinde devam eden ve planlanan çalışmalarda sık sık vatandaşlarımızla istişare ederek en kaliteli hizmeti sunmak için mücadele veriyoruz. Erenler’ e değer katmaya, en iyi noktaya getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

“ERENLER BİZİM EVİMİZ”

Erenler ilçesinin hızla büyüdüğünü belirten Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Bildiğiniz gibi Erenler İlçesinin bende geçmişten kalma yeri çok ayrıdır. Erenler ilçesindeki vatandaşlarımız da tüm Sakaryalılar gibi hizmetlerin en iyisini hak ediyor. Bu noktada onlara en kaliteli hizmeti sunmak için gündüz gece demeden çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“ERENLER’DE UYUM HAKİM”

Erenler’ de teşkilat çalışmalarının sahaya yansıdığını belirten AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Erenler ilçemizde teşkilatıyla, belediyesiyle güzel bir uyum olduğunu görüyoruz. Bu uyum hem çalışmalara hem de sahaya çok güzel bir şekilde yansıyor. Bizler hepimiz aynı yolun yolcusuyuz. Dava arkadaşları, yol arkadaşlarıyız. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 20 yılın sonunda şunu gördük ki, hiç yanılmamışız” diye konuştu.

“HEPİMİZ BU DAVANIN NEFERİYİZ”

AK Parti kadrolarının durmadan çalışarak büyüdüğünü belirten AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Bu kutlu emaneti milletimizden aldığımız günden bu yana güzel ülkemizi aydınlık yarınlara kavuşturmak, her insanımızı mutlu ve müreffeh kılmak için AK Parti kadroları olarak gecemizi gündüze katarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öyle ki vatandaşlarımızın refahı için yüzde 50 oranında bir artışla son elli yılın en yüksek asgari ücret zammını açıklamak da hamdolsun ki biz AK Parti kadrolarına nasip olmuştur. Bizler sadece seçimden seçime çalışan bir parti değiliz ve hiç olmadık. Görevimiz ne olursa olsun hepimiz öncelikle bu davanın neferiyiz” dedi.

“CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİNİN FAYDALARINI GÖRDÜK”

Zor günlerde Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sisteminin faydalarını gördüklerini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Yeni ekonomik modelimizin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasıyla birlikte döviz kurunun nasıl düşüşe geçtiğini gördük. Bunun arkasında oynanan oyunları hepimiz çok iyi biliyoruz. Türkiye’miz için zihinlerden geçen kötü niyetlilerin o niyetlerini boşa çıkarmak bizlerin elinde. Durmadan yılmadan çalışarak vatandaşlarımıza en iyiyi sunmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Özellikle ekonomimiz üzerine oyun oynanıldığı bu günlerde Cumhurbaşkanlığı sisteminin faydalarını hep birlikte gördük” şeklinde konuştu. Yavuz ayrıca, Erenler İlçe Teşkilatı ve Erenler Belediyesi arasında ilçeye katkı sağlayacak uyum ve ahenk gördüğünü söyledi.

Danışma meclisinin sonunda ise teşkilat çalışmalarında üstün performans gösteren teşkilat mensuplarına plaket takdimi yapıldı.

Yapılan üye çalışmalarında AK Parti ordusuna en fazla üye dahil eden Meclis üyesi İsa Yenioğlu‘na, Birim Başkanı Habib Bulut’a, Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi Emine Korkmaz’a, İlçe Gençlik Kurulu yönetim kurulu üyesi Melisa Özgedik’e Mahalle Başkanı Mahmut Ergin’e ve Geçmiş Dönem Gençlik Kolları Başkanı Harun Baykan’a plaketleri takdim eden katılımcılar kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür etti.

- REKLAM -spot_img

Son Haberler

Çöpe atılan 18 milyon ton gıda artığı hayvan yemine dönüşecek

Tarım ve Orman Bakanlığının geçen hafta yayımlanan yönetmelik değişiklikleriyle otel, restoran ve yemekhane gibi yerlerde çöpe atılan 18 milyon...