Perşembe, Ocak 27, 2022

AK Parti, üyelik için ön başvuru sitesi açtı

- REKLAM -
-REKLAM-

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından başlatılan 50 bin yeni üye seferberliği kampanyası kapsamında AK Parti’ye üye olmak isteyenler için ön kayıt başvurusu alınacak internet sitesi kuruldu.

http://akuyesakarya.com/ adresinden ulaşılan sitede üyelik için ön başvuruda bulunmak isteyenler T.C. Kimlik Numarası, Ad-Soyad, cinsiyet, telefon numarası, e-posta adresi, doğum tarihi ve adres bilgilerini girerek ön başvurusunu yapıyor.

Ön kayıt formu doldurup işlem tamamlandıktan sonra, formda beyan edilen bilgiler doğrultusunda AK Parti ilçe başkanlıkları başvuru yapan ile iletişime geçiyor. Resmi üyelik müracaatının tamamlanması için gerekli olan imza, ilçe başkanlıklarının başvurunla iletişime geçtikten sonra alınıyor.

Sakarya genelinde AK Parti’ye kayıtlı yaklaşık 155 bin üye var.  Bu yıl içerisinde başlatılan üye seferberliği kampanyası ile yaklaşık 50 bin yeni üye yapılması hedefleniyor.

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

SUBÜ’de Teknoloji Yarışmaları Koordinatörlüğü kuruldu

SAKARYA - SUBÜ tarafından Türkiye’de bir ilke imza atılarak Teknoloji Yarışmaları Koordinatörlüğü kuruldu. Milli teknoloji hamlesinin bir çıktısı olarak...
- REKLAM -