Alemdar: Türkiye Yüzyılı hedefleri için birlikte yolculuğumuzu sürdürüyoruz

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Söğütlü Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Söğütlü Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Söğütlü Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Alemdar, “Şehrimiz esnafı ve odalarla sürekli bir araya geliyoruz. İnşallah yeni dönemde bu ziyaretlerimizi daha sıklaştırarak aramızdaki bağı güçlendireceğiz. ” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, yerel seçim ziyaretleri kapsamında Söğütlü Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Söğütlü Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Söğütlü Ziraat Odası’nı ziyaret etti. İlk ziyaretini Söğütlü Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na gerçekleştiren Alemdar’ı, Oda Başkanı İsmet Yıldız ve üyeler karşıladı. Buradaki ziyaretinin ardından Söğütlü Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na geçen Alemdar, Oda Başkanı Şerafettin Gülerce ve üyelerle bir araya geldi.

Ziraat Odası’ndan Başkan Adayı Alemdar’a sıcak karşılama

Söğütlü ziyaretinin son durağında, Söğütlü Ziraat Odası’nı ziyaret eden Alemdar, burada Oda Başkanı Fethi Er ve üyelerle buluştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Er, “Söğütlü Ziraat Odası olarak ziyaretinizden onur duyduk. Önümüzde önemli bir yerel seçim var. Bu vesile ile görev yapmış tüm başkanlarımıza teşekkür eder yeni görev yapacak başkanlarımıza da başarılar dileriz” dedi.

Programlarda AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Suat Dirhemci, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, MHP Söğütlü İlçe Başkanı Naim Taşkın, AK Parti Söğütlü İlçe Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Başkan, AK Parti Söğütlü Gençlik Kolları Başkanı Sinan Bilgin ve Söğütlü Belediye Başkan Adayı Selçuk Kurt yer aldı.

Nerede birlik varsa orada bereket vardır

Söğütlü Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinde konuşan Alemdar, “Şehrimiz esnaf ve odalarıyla sürekli bir araya geliyoruz. Bugünde burada sizleri ziyaret etmek istedik. İnşallah yeni dönemde bu ziyaretlerimizi daha sıklaştırarak aramızdaki bağı güçlendireceğiz. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla kutlu bir yola çıktık. Bu yolda sizlerin desteği bizler için çok kıymetli. Şunu çok iyi biliyoruz ki, nerede birlik varsa orada bereket vardır. Bu vesile ile hepinize bereketli ve bol kazançlı günler diliyorum” diye konuştu.

Bu uzun yolculuğu hep birlikte gerçekleştireceğiz

Ziyaretinin bir diğer durağında Söğütlü Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret eden Alemdar, “Sizler şehrimizin ve ilçemizin ulaşımında çok önemli paya sahipsiniz. Bizler Sakarya için en güzelini hedefleyerek yola çıktık. Yolun ve yolculuğun ne demek olduğunu en iyi sizler bilirsiniz. İnşallah yeni dönemde bu uzun yolculuğu hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bu vesile nazik misafirperverliğiniz için bir kez daha teşekkür ediyor, şehrimizin tüm şoförlerine işlerinde hayırlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Her kesimden insanımızla istişare ediyoruz

Son olarak Söğütlü Ziraat Odası’nı ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, “Belediyecilik doğumdan ölüme kadar insanımızın her kesimine her anında yanında olması gereken bir alandır. Belediyecilik insan odaklıdır. 35 yıldır siyasetin içindeyim. 15 yıl Serdivan Belediye Başkanlığı yaptım. Belediyeciliğin ne olduğunu iyi tecrübe eden bir kardeşinizim. Şimdi ise Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı oldum. Ayrıştırmadan ötekileştirmeden eşit ve adil bir şekilde tüm ilçelerimize tüm mahallelerimize hizmet etmek için yola çıktım. Sizlerden bu yolda güçlü desteğinizi bekliyorum. Her zaman istişare halinde olacağız. Sizlerle birlikte şehrimize ilçemize en doğru hizmetleri getireceğiz” dedi.

Son Haberler