Cumartesi, Ağustos 13, 2022
spot_img

Ali Berke ile Aysel Balcı hayatlarını birleştirdi

- REKLAM -
DEVA Partisi’nin Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Berke Pazar günü akşamı Aysel Balcı ile hayatını birleştirdi.
 
Gögercin-Mir Mehmet çiftinin değerli oğlu, Ali Berke ile Fatma ve Zeki Balcı çiftinin  değerli kızı Aysel Balcı Hünkar Park Düğün Salonu’nda gerçekleşen törenle dünya evine girdiler. DEVA Partisi İl ve İlçe Teşkilatı yöneticileri, Ali Berke-Aysel Balcı çiftini ömür boyu mutluluğa imza attıkları bu mutlu günde yalnız bırakmadılar.  
 
Nikah töreni ile başlayan düğün cemiyetinde, çiftlerin nikah şahitliğini, DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem yaparken, nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıydı.  Düğüne Balcı ve Berke Ailelerinin dost ve akrabaları yanında, aralarında bürokratlar, siyasetçiler, müteahhit ve iş adamlarının da bulunduğu çok sayıda misafir katıldı.
 
Nikah töreninin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, evlilik cüzdanını, gelin Aysel Balcı’ya takdim etti. Nikah şahitleri, nikahın hayırlı ve uğurlu olmasını dilediklerini ifade ederken, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’de nikah törenindeki konuşmasında, çiftlerin bir yastıkta kocamalarını, iyi günde ve kötü günde bir birlerine destek olarak, sağlık, mutluluk içinde güzel günler geçirmelerini dilediğini ifade etti.  
 

 

- REKLAM -spot_img

Son Haberler

SUBÜ’lü 2 bin 421 öğrenci iş deneyimi kazandı

SUBÜ, 2021-2022 Akademik Yılı Bahar Yarıyılında geliştiricisi olduğu +1 Eğitim Modeli kapsamında 2 bin 421 öğrenciyi tam zamanlı olarak...