Salı, Ocak 25, 2022

Aysun Hatipoğlu ve beraberindeki heyet Sakarya’ya geliyor

- REKLAM -
-REKLAM-

DEVA Partisi Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aysun Hatipoğlu ve beraberindeki heyet Sakarya’ya geliyor. 

DEVA Partisi halkın tüm kesimlerinin sorunlarını dinlemek ve çözüm önerilerini aktarmak için saha çalışmalarına devam ediyor.

11 Kasım Perşembe günü DEVA Partisi Sağlık Politikaları Başkanı Aysun Hatipoğlu ve Parti Kurucularından Hüseyin Kaderoğlu bu ziyaretler çerçevesinde Sakarya’ya geliyor.

Sağlık sektörüyle alakalı çeşitli STK ziyaretleri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek olan heyet daha sonra İl teşkilatı ile istişare toplantısı gerçekleştirerek programını tamamlayacak.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan; ‘Sakarya önemli ve güçlü olduğumuz şehirlerin başında geliyor. Halkımızla iç içe olmak sorunlarını yerinde ilk ağızdan dinleyip bunları partimizin yetkili organlarında değerlendirmek ve göreve geldiğimizde çözümleri hemen hayata geçirmek için bu ziyaretleri çok önemsiyoruz’ dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Başkan Yüce açıkladı: “Tarımda örnek olacak proje yüzde 85’e ulaştı”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Akyazı Kuzuluk’ta devam eden Seracılık Mükemmeliyet Merkezi’ndeki çalışmaları inceledi. Son durumu aktaran Yüce,...
- REKLAM -