Çarşamba, Ağustos 10, 2022
spot_img

Bakan Yardımcısı Duran’dan SGB’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

- REKLAM -

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, bayramı geçirmek üzere geldiği memleketi Sakarya’da, Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) başkanlığına getirilen N. Müjdat Çetin’i ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürlüğü görevinden bir süre önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcılığı görevine atanan Duran, basının ve özellikle de bulunduğu şehir açısından yerel basının çok önemli olduğunu vurguladı.

SGB Başkanı N. Müjdat Çetin ve yönetim kurulu üyeleri Engin Arapoğlu, Mehmet Karakaş, Salih Yalçıntaş, İbrahim Çorbacı, Ekrem Ürdüç ve Ahmet Kaya tarafından ağırlanan Duran, “Her zaman basınımızın güçlenmesine ve özellikle emek verenlere yönelik çalışmalar içinde olduk. Olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Çetin’de bir Sakaryalı olarak Duran’ın önemli görevler üstlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, “Ziyaretiniz bizleri çok mutlu etti.  Teşekkür ediyoruz” dedi.

- REKLAM -spot_img

Son Haberler

Serdivan Belediyesi Yol Ağını Güçlendiriyor

Serdivan Belediyesi mahallelerde yaptığı iyileştirme, yeni yol açma ve asfalt çalışmalarıyla şehir içi ulaşımdaki konfor ve imkanları genişletiyor. İlçedeki yol...