Salı, Mayıs 11, 2021

Başar testinin pozitif çıktığını açıkladı

Birlik Vakfı Sakarya Şubesi Genel Sekreteri Halil İbrahim Başar Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Halil İbrahim Başar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ’Covid-19 testim pozitif çıkmıştır. Her ne kadar dikkat etsek de bir yerden kaptık sanırım. Son 3 gün temaslı olan arkadaslarım dikkat etsinler lütfen.

Bu melaneti Bende bisey yok! Zorla coronami olacam! Bunlar komplo teorisidiyen tasiyici olan yani bunyesi bagisikligi saglam belirtileri gorulmeyen ancak herkese yayan sorumsuzlar dagittiyor. Tasiyicilara test yapilmiyor. Test, virusu kapmis ve tedavilik hale gelenlere yapiliyor.

YANİ BAZİ SORUMSUZ İNSANLARA SESLENİYORUM. Belirtilerin sizde olmaması korona virusü taşımadığınız anlamına gelmiyor. TEMİZ DEGİLSİNİZ! Eğer test yapılmışsa temaslıysanız zaten karantina ya da izolasyona giriyorsunuz…. Allah aşkına sanki virusu tasıyormuşcasına kendini izole edin, baskalarını kendinizden koruyun. Rahatliğiniz ahirette yakanızı bırakmaz!’ dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Cankurtaranlar yaza hazırlanıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerinde görev yapacak cankurtaran ekipleri için yaza hazırlık çalışmaları devam ediyor....
- REKLAM -