Çarşamba, Ağustos 10, 2022
spot_img

Başkan Altuğ’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

- REKLAM -

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6. yılı vesilesiyle bir açıklamada bulundu.

Mesajında Türk Milleti’nin vatan sevdasının ölçülemez derecede olduğuna değinen Başkan Altuğ şunları dile getirdi: “Aziz Türk Milleti’nin tarihi boyunca kimseye teslim etmeyerek vatanı bildiği bu toprakları savunduğu, iradesini simgeleyen devlet düzenini koruduğu 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6. yılını idrak ediyoruz.

Milletimiz demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına değerlerini savundu. 15 Temmuz gecesi unutulacak veya unutturulacak bir hadise değildir.

Milletimiz o gece bayrağına ve vatanına sahip çıkmış, egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu bir kez daha göstermiştir. Ülkemizin bir daha böylesi acı tecrübeler yaşamamasını temenni ediyor, Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimizi şükranla anıyorum.

- REKLAM -spot_img

Son Haberler

Serdivan Belediyesi Yol Ağını Güçlendiriyor

Serdivan Belediyesi mahallelerde yaptığı iyileştirme, yeni yol açma ve asfalt çalışmalarıyla şehir içi ulaşımdaki konfor ve imkanları genişletiyor. İlçedeki yol...