Cumartesi, Mayıs 21, 2022

Başkan Sarı ‘sadece bir gün değil her gün başımızın tacısınız’

- REKLAM -

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde belediyenin farklı birimlerinde çalışan kadın personeli sabah kahvaltısında ağırladı.

Karasu Belediyesi’nde görev yapan kadın çalışanlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Belediye Başkanı İshak Sarı ve Başkan İshak Sarı’nın eşi Gülten Sarı’nın da katılımıyla Karasu Sahil Parkta organize edilen sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Belediye personeli nezdinde tüm kadınların gününü kutlayan ve güzel temennilerde bulunan Başkan İshak Sarı; “Ailenin ve toplumun temel taşı olan, hayatın her anını varlıklarıyla onurlandıran, desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren sizler, sadece bir gün değil her gün başımızın tacısınız. Bizim kültürümüzde ve toplumuzda bir gün değil her gün kadının değeri vardır.  Ben bir kez daha çalışan çalışmayan tüm kadınların, şehit anneleri, şehit eşleri ve hanım kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanı İshak Sarı, günün anısına tüm kadınlara Karasu Belediyesi adına hediye paketi ve çiçek hediye etti.

Son Haberler

CHP Sakarya 75 bin adet fide dağıtımı yaptı

CHP Sakarya İl Başkanlığı, her yıl olduğu gibi bu yılda 75 bin adet fide dağıtımı yaptı.    Sakarya’da CHP İl Başkanlığı...