Perşembe, Mayıs 26, 2022

Behçet Karataş ASELSAN’ı konuşacak

- REKLAM -

Büyükşehir Belediyesi Mart Ayı Kültür etkinlikleri kapsamında AKM’de Behçet Karataş, Türkiye’nin savunma sanayideki yeri ve ASELSAN’ın bu yolculuktaki rolünü anlatacak. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kültür, sanat etkinliklerine aralıksız devam ediyor. Her ay yeni bir takvimle bilgilendiren, öğretici ve sanat dolu programlar düzenleyen Büyükşehir, Türkiye’nin yakından tanıdığı isimleri misafir ediyor. Bu kapsamda Mart ayının son programında Türkiye’nin savunma sanayi öyküsü ve bu noktada önemli bir rol oynayan ASELSAN konuşulacak.

ASELSAN’ı konuşacak

ASELSAN SST Sektör Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı Behçet Karataş, 31 Mart’ta AKM’de gerçekleştirilecek “Bağımsız Savunma Sanayii Yolculuğunda ASELSAN” isimli konferansa konuşmacı olarak katılacak. Karataş, ülkenin savunma sanayii anlamında yaptığı atılımlar ve bu noktada ASELSAN’ın yaptığı çalışmaları anlatacak. Konferans saat 19.30’da başlayacak. Tüm vatandaşlar, programa ücretsiz olarak katılabilecek.

“Tüm vatandaşlarımız davetlidir”

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’nden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz kültür ve sanat etkinliklerimize hız kazandırarak devam ediyoruz. Önemli şahsiyetleri ağırladığımız Mart ayında da dolu-dolu bir etkinlik takvimini geride bıraktık. Son programımızda, Türkiye’nin savunma sanayisini konuşacağımız programa tüm Sakarya davetlidir” denildi. 

Son Haberler

SAÜ İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Linöl Baskı Sergisi

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İletişim Fakültesi öğrencileri Linöl Baskı çalışmalarıyla sergi gerçekleştirdi. SAÜ İletişim Fakültesi, İletişim ve Tasarımı Bölümü öğrencileri Reklam...