Cumhurbaşkanı Tatar, 15 Temmuz Milli İrade Derneği’nin davetiyle Sakarya’da olacak

SAKARYA- Kıbrıs Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türkiye ziyaretleri kapsamında, 15 Temmuz Milli İrade Derneği’nin davetiyle 5-6 Haziran 2024 tarihlerinde Sakarya’da olacak.

Kıbrıs Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türkiye ziyaretleri kapsamında  15 Temmuz Milli İrade Derneği’nin daveti üzerine gerçekleşecek ziyaret programı çerçevesinde Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret edecek. Ayrıca, Kıbrıs Cumhurbaşkanı Tatar, akşam yemeğinde Ali İnci Genel Başkanlığı’ndaki 15 Temmuz Milli İrade Derneği üyeleriyle bir araya gelecek. Bu ziyaret, Türkiye ve Kıbrıs arasındaki ilişkilerin güçlenmesine katkı sağlayacak ve önemli bir dayanışma örneği oluşturacak.

Dernek üyeleri kahvaltıda buluştu

Sakarya Milletvekili Ali İnci, 15 Temmuz Milli İrade Derneği’nin genel merkez hizmet binasında bulunan Camili Mahallesi’nde dernek üyeleri ile bir araya geldi. Kahvaltıda bir araya gelen İnci, dernek üyelerine bilgi verdi. Ali İnci’nin hem Sakarya Milletvekili hem de 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı olarak katıldığı etkinlik, Sakarya’da 15 Temmuz ruhunu canlı tutmak ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla gerçekleşti. Bu buluşma, 15 Temmuz’un unutulmaz anılarına vurgu yaparak, milli iradeye olan vurguyu sürdürmeyi amaçladı.

 

Son Haberler