Çarşamba, Ağustos 17, 2022

Cumhuriyet Bayramı Coşkusu Agora Alışveriş Merkezi’nde Yaşandı!

- REKLAM -

Agora Alışveriş Merkezi, Cumhuriyet’in 98. Yıldönümünü dopdolu etkinlikler ile kutladı. Unutulmaz anlara sahne olan etkinlikler ziyaretçiler tarafından ilgiyle izlendi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gösterileri Büyük Beğeni Topladı!

Cumhuriyet’in kuruluşunun 98. yıldönümüne özel düzenlenen etkinlikler Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tarafından büyük beğeni topladı. Kutlamalar çerçevesinde; Mefküre Okulları ve Özteb Okulları sahne gösterilerine yer verildi. 29 Ekim Cuma günü saat 14.00’da Mefküre Okulları öğrencilerinin sahne gösterisi ile başlayan kutlamalar büyük bir heyecanla takip edildi. Minikler “Atatürk Çocukları”, “Atam İzindeyiz”, “Türk Genciyiz Biz” şarkıları ile dans gösterilerini sergilerken, koro şarkılarına ise katılımcılar alkışları ile destek verdi. Gösteri sonunda bağlama eşliğinde çalınan  “İzmir Marşı”nı ise ziyaretçiler hep bir ağızdan söylediler.  Saat 16.00’da Özteb Okulları sahne aldı. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan kutlamalar dans gösterileri, şiir okumaları, jimnastik gösterileri ile devam etti. 7’den 70’e herkesin ilgiyle ve heyecanla izlediği okul gösterileri Özteb Okulları’nın “Onuncu Yıl Marşı” ile son buldu. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, milletin birliği ile daha laik, daha çağdaş bir yaşam sürmek için kurulan Cumhuriyet kutlamalarında alkışlar ve coşku eksik olmadı. Gösterilerin yanı sıra AVM girişlerinde ve danışma noktasında dağıtılan bayraklar ziyaretçileri gülümsetti. Gurur, sevinç ve heyecanın bir arada yaşandığı etkinliklerde ziyaretçiler; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve kahraman silah arkadaşlarını hep beraber andı.

- REKLAM -spot_img

Son Haberler

Çöpe atılan 18 milyon ton gıda artığı hayvan yemine dönüşecek

Tarım ve Orman Bakanlığının geçen hafta yayımlanan yönetmelik değişiklikleriyle otel, restoran ve yemekhane gibi yerlerde çöpe atılan 18 milyon...