Salı, Ocak 25, 2022

DEVA Partisi Metaverse Dünyası’nda yerini aldı

- REKLAM -
-REKLAM-

SAKARYA – DEVA Partisi’nin Metaverse Dünyası’nda yerini aldığını belirten İl Başkan Yardımcısı Murat Durak, “Dünyadaki dijital dönüşüme ayak uydurabilecek tek kadro bizde. İktidara geldiğimizde dijitalleşme alanında da öncü hale geleceğiz“ dedi.

Türkiye’de ilk kez bir siyasi parti Metaverse’ye girdi. Demokrasi ve Atılım Partisi Dijital Dönüşüm ve Teknoloji Politikaları Burak Dalgın, gelişmeyi “Metaverse’ün Deva’sı hazır” diye duyurdu. Dalgın, “Türkiye’de ilk kez bir siyasi parti Metaverse’de “Metaverse’ün Deva’sı hazır” Deva Partisi Genel Merkezi, Ankara Mustafa Kemal Mahallesi’nden sonra, şimdi de Metaverse Mustafa Kemal Mahallesi’nde. Toplantılar yakında başlıyor “Hayallerimize bile yetişemezler” Hayırlı olsun” dedi.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM VURGUSU

DEVA Partisi Dijital Dönüşüm ve İl Başkan Yardımcısı Murat Durak da, dünyadaki dijital dönüşüme ayak uydurabilecek tek kadronun partilerinde olduğunu belirterek, “Türkiye geçmişte maalesef Sanayi Devrimini kaçırdı. Şimdi ülke olarak bizim dijital dönüşüm ve teknoloji devrimini kaçırmamız gerekiyor. Biz parti olarak teknoloji alanımızdaki projelerle çok hızlı bir sıçrama yapacağız. İktidara geldiğimizde dijitalleşme alanında da öncü hale geleceğiz. Bizim iktidara geldiğimizde neler yapacağımız belli. İlk 90 ve 360 günlük eylem planımız hazır. Bununla birlikte ülkemizi fintech ve kripto para alanında dünya finans merkezlerinden biri haline getireceğiz. Yerli ve küresel girişimciliğin önünü kesen yasakları kaldıracağız’ dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Başkan Yüce açıkladı: “Tarımda örnek olacak proje yüzde 85’e ulaştı”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Akyazı Kuzuluk’ta devam eden Seracılık Mükemmeliyet Merkezi’ndeki çalışmaları inceledi. Son durumu aktaran Yüce,...
- REKLAM -