DEVA Partisi Serdivan Belediye Başkan adayını açıkladı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi’nin Serdivan ilçesi belediye başkan adayı Murat Durak, Ankara’da yapılan görkemli bir tanıtım toplantısı ile tanıtıldı. Ankara Bilkent Otel ve Konferans salonunda yapılan tanıtım, partinin yönetim kadrosu, milletvekilleri ve teşkilatlardan yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

SAKARYA – Partinin ilk kuruluş aşamasında kurucu il başkanı ve şimdi Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mehmet Erdoğan ile birlikte Sakarya’da DEVA Partisi’ni kurmak için giden 5 kişilik heyet içerisinde yer alan kurucu üye Murat Durak, DEVA Partisi’nin Serdivan Belediye Başkan adayı oldu.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Genel Başkan Ali Babacan’ın takdimi sonrasında eski Hazine müsteşarı İbrahim Çanakcı, İstanbul Milletvekili İdris Şahin,  İstanbul milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Ankara milletvekili eski bakan Sadullah Ergin, Tekirdağ milletvekili Cem Avşar ve Balıkesir milletvekili Burak Dalgın tanıtım töreninde Murat Durak’a tebriklerini iletip hatıra fotoğrafı çektirirken renkli anlar yaşandı.

“ALLAH UTANDIRMASIN”

Murat Durak tanıtım töreninin ardından şu açıklamayı yaptı: Bir yola çıkıyorum. Problemleri görüyorum, çözümlerini biliyorum. Serdivan’ın, Önce Türkiye’ye, sonrasında Dünya’ya örnek bir ilçe olması mümkün. Vira Bismillah… Başlıyoruz… Allah utandırmasın.” dedi.

Son Haberler