Doğal Gaz Abonesi Olmanın Tam Zamanı

AGDAŞ, doğal gaz abonesi olmak isteyen vatandaşların yoğun dönem başlamadan abone olmaları tavsiyesinde bulundu.

AGDAŞ, doğal gaz abonelik işlemlerinde her yıl ağustos ayının ortasından kasım ayına kadar yoğunluk yaşandığını, doğal gaz abonesi olmak isteyen vatandaşların bu tarihten önce abonelik işlemlerini yaptırmaları tavsiyesinde bulundu. Yoğun olmayan dönemde doğal gaz ilk ve tekrar açım randevularının başvuru tarihinden bir ya da iki iş günü sonraya verildiği, talebin yoğun olduğu eylül, ekim ve kasım aylarında ise bu sürenin uzayabileceği aktarıldı.

Abonelikler Online Yapılıyor

Yapılan açıklamada, abonelik işlemlerinin AGDAŞ web sitesi üzerinden kolaylıkla yapılabildiği, doğal gaz abonesi olmak isteyenlerin online işlemler sayfasından 5 dakika içinde abone olabilecekleri aktarıldı. Ayrıca online işlemler sayfasından abonelikler dışında fatura görüntüleme, abonelik iptali, cihaz kontrol randevusu işlemelerinin de yapılabildiği belirtildi.

İç Tesisat İşlemlerini Yetkili Firmalara Yaptırın

Can ve mal güvenliği açısından tüm doğal gaz tesisat işlemlerinin AGDAŞ web sitesinde yer alan yetkili iç tesisat firmaları tarafından yapılması gerektiği uyarısında bulundu. Ayrıca iç tesisatta yapılacak tüm değişiklikleri AGDAŞ’a bildirilmesinin yasal bir zorunluluk olduğu hatırlatıldı.

Son Haberler