Pazartesi, Aralık 5, 2022

Dokumacı; ‘Çalışmalarımız İktidar hazırlığıdır!’

- REKLAM -

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri son olarak çarşı merkezindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.
“Çalışmalarımız İktidar hazırlığıdır!”
 
Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı  Dokumacı: ”Seçim dönemine yaklaşmaya başladığımız bu günlerde yöneticilerimiz ile birlikte saha çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyoruz. Herkesin de bileceği üzere partimiz kurulduğu günden beri başta Genel Başkanımız Meral Akşener, Genel Başkan Yardımcımız Ümit Dikbayır, İl Başkanımız Selçuk Kılıçaslan olmak üzere tüm teşkilatlarımız ile yarın seçim olacak gibi sahadayız ve hemşehrilerimizin yanındayız. Çok şükür bu çalışmalarımıza vatandaşlarımız büyük teveccüh göstermekte, bizlere inanmakta, iktidar yolculuğumuza büyük destek vermektedir” dedi. 
 
”İYİ günler yakında”
 
Dokumacı: ”Bugün muhalefette yaptığımız bu çalışmalar aslında muhalefetin nasıl yapılması gerektiğini göstermekle beraber, iktidar hazırlığıdır. Allah’ın izni, milletimizin takdiri ile sandıklar açıldığında da aynı tempoda milletimize ve hemşehrilerimize hizmet için koşacağız. Bugün saha da gördüğümüz en net şey ise milletimiz çok zor durumda ve bir an önce İYİ günlerin gelmesini bekliyor” diye belirtti. 
- REKLAM -

Son Haberler

Erenler’in 30 Milyon TL’lik dev altyapı projesi tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler’in dev altyapı projesini tamamladı. Cumartesi günü gerçekleştirilen son etap altyapı çalışmalarının gün içerisinde sonlanmasıyla beraber...