Çarşamba, Ekim 20, 2021

Dokumacı, Dağdibi gençleri ile buluştu

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 
Dağdibi mahallesi gençlik sorumlusu Erman Okumuş’un asker uğurlamasına katılan Dokumacı, Dağdibi mahallesinin gençleri ile bir araya geldi. İYİ Parti heyeti ile gençler mahallenin ve gençlerin sorunlarına ilişkin sohbet ettiler.
 
”Gençlerimiz hayal kuramıyorlar!”
Ziyarete ilişkin açıklama yapan Dokumacı: ”öncelikle kardeşimiz Erman Okumuş ve bu vesile ile askere giden tüm evlatlarımıza hayırlı tezkereler dilerim. İnşallah hepsi sağlıkla vatani görevlerini tamamlar ve yuvalarına dönerler. Dağdibi gençleri ile  yaptığımız sohbette aslında ülkenin genelindeki gençlerde olan umutsuzluğu onlarda da gördük. Öyle ki gençlerimiz ileriye dönük hayal kuramıyor, büyük çoğunluğu yurt dışına nasıl çıkarımın hesabını yapıyor. Ülkemizin en büyük sorunlarından biri de bu durum. Geleceğimiz gençlerin yeniden hayal kurabilmeleri için gerekli önlemler acilen alınmalıdır. İYİ Parti olarak her zaman gençlerimizin yanındayız ve inşallah İktidar olduğumuz zaman ilk yapacaklarımızdan biri Türk Gençliğine yeniden hayal kurabilme imkanını sağlamak olacaktır” dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Ece Asude Ediz yarı finale yükseldi

Sakarya’nın gururu Türkiye’nin onuru Ece Asude Ediz yarı finale yükseldi. Sakarya’nın ilk ve tek Avrupa Boks Şampiyonu Ece Asude Ediz,...
- REKLAM -