Durmuş’tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Sakarya Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
 
Durmuş, mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
En sevdiğim derdim, sabahları heyecanla ve azimle uyanma sebebim; kıymetlilerim!
 
Bu 23 Nisan’da da evlerinizdesiniz. Ve biliyorum ki siz her neredeyseniz orası bayram yeri çünkü dünya, sizin gülüşlerinizden alıyor rengini.
 
Varlığınızdan güç alıyor, sizinle büyüyorum günbegün. Başarılarınızı gördükçe kanatlarım varmış da her birinizin gözündeki gururla daha çok açılıyormuş gibi hissediyorum. 
Kanatlarımın altında hem koruyup hem de yarınlara en iyi şekilde hazırlamak için çabaladığım sevgili yavrularım; bilmelisiniz ki bu aziz vatan sizin omuzlarınızda yükselecek. 
Her güçlüğün üstesinden gelecek güce sahip olduğumuza dair inancım tamdır. Aynı inanç ve coşkuyla hepimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun diyor, kırmızı beyaz renklere gönül vermiş, fikrî bakımdan üretken; inancına, kültürüne, tarihine, diline sahip çıkan; ailesine ve toplumuna karşı sorumluluklarını özümsemiş, sahip olduğu yeteneklerini tüm insanlığın hayrına kullanan, zihnini ve gönlünü iyi ve güzel olanla meşgul eden bu evlatlarımı sevgiyle kucaklıyorum. 
#23NisanMutluOlsun

Son Haberler