Ekrem Yüce’den ‘Eser ve Hizmet Siyaseti’ vurgusu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti İl Kadın Kolları yönetim kurulu toplantısına katıldı. Yüce, AK Partinin ana taşıyıcılarından birinin Kadın Kolları Teşkilatı olduğunu söyledi. Başkan Yüce, “Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi siz ülkemizin geleceği adına kritik bir role sahipsiniz. Sakarya’mıza değer katmak için birlikte gündüz-gece demeden çalışacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, Ak Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları yönetim toplantısına katıldı. Burada partililerle bir araya gelen Yüce, kadın kollarında görevli tüm üyelere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Yüce, Sakarya’da kadının rolünü güçlendiren ve kadınları hayatın tüm alanlarında söz sahibi yapmak için ürettikleri projeleri anlattı.

“AK Parti’nin ana taşıyıcıları…”

Başkan Yüce, “Partimizin çatısı altında hep birlikte milletimize hizmet etmeye; yüzyıllık hedefimiz olan #TürkiyeYüzyılı’nı gerçekleştirmek adına çalışmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi, sizler, sadece partimizin değil, aynı zamanda ülkemizin geleceği içinde kritik bir role sahipsiniz. Türkiye Yüzyılını sizlerle birlikte inşa edeceğiz Başta AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanımız Yasemin Turan hanımefendi olmak üzere tüm üyelerimize çalışmalarında başarılar diliyor ve desteklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Eser ve hizmet siyaseti vurgusu

Sakarya’da 100’ün üzerinde projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Yüce, “Şehrimize değer kazandırmak için gündüz gece demeden çalışıyoruz. Yüzün üzerinde projeyi tamamladık ve asla yetinmeyip yeni proje ve yatırımlar için çalışmalar yapıyoruz. Şehrimizdeki tarımı marka haline getirecek projeler tasarlayıp hayata geçirdik. Spor konusunda başlı başına markayız. Şehrimizin ve ülkemizin geleceği için kadınların üstlendiği kritik rolü çok kıymetli buluyor ve attığımız her adımda öncelikli davranıyoruz. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın liderliğinde eser ve hizmet siyasetine devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Son Haberler