Pazartesi, Şubat 6, 2023

Eldiven

- R E K L A M -

Eldiven ürünleri, elleri ve parmakları örten bir koruyucu giysidir. Eldivenlerin iş, spor, tıp bilimi, kolluk kuvvetleri ve orduda kullanımları vardır. Sokakta kullanım veya aletlerle çalışma için özel eldivenler kullanılır. Eldiven malzemeleri, deriden yapılmış ağır iş eldivenlerinden üniforma veya iş elbisesi ile giyilen hafif polimer kaplı kumaş modellere kadar büyük farklılıklar gösterir.

Eldivenler ellere giyilen koruyucu giysilerdir. Eldivenlerin birden fazla kullanımı vardır ve elleri sıcak tutmak, kesik ve sıyrıklardan korumak, hijyen ve temizlik, kullanıcıya dokunsal bir duyusal girdi sağlamak veya kullanıcıyı zarar görmekten korumak gibi yaygın durumlarda işlevsel bir öğe olarak hizmet edebilir. Burada eldivenlerin farklı kullanım özelliklerine uygun bir şekilde tasarlandıkları bilinmektedir.

Elleri yaralanma veya hasardan korumak için endüstride ve inşaatta kullanılan koruyucu eldivenler. Koruyucu eldivenler, makineleşmenin daha sık el yaralanmasıyla sonuçlandığı tarım ve bahçecilik de dahil olmak üzere birçok endüstride işçiler tarafından yaygın olarak giyilir. Tüm bu bilgiler ışığında eldivenler faklı kullanım özelliğine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. https://www.kostebek.com.tr/eldiven internet sayfasında bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

- R E K L A M -
Önceki İçerikErkek Bebek Kıyafetleri
Sonraki İçerikBayan Deri Mont
spot_img

Son Haberler