Cuma, Mayıs 20, 2022

“Esnaf zamlar altında eziliyor”

- REKLAM -

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, STK ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul neticesinde yeniden başkanlığa seçilen Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası başkanı Yekta Tepe’ye hayırlı olsun ziyareti yapıldı. İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yöneticilerin katıldığı ziyaret yaklaşık 1,5 saat sürdü.

“Esnaf zamlar altında eziliyor”

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: “Saha ve üyelik çalışmalarımıza son hızla devam ederken,Genel Kurullarını tamamlayan odalarımıza ziyaretlerimiz devam ediyor.Öncelikle Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf odasında yeniden başkanlığa seçilen Sn.Yekta Tepe ve yönetimini tebrik eder,yeni dönem çalışmalarında başarılar dileriz.Kendilerine ve yöneticilerine misafirperverliği için ayrıca teşekkür ederiz.

 Hayırlı olsun ziyaretlerimiz vesilesi ile,oda esnafının sorunları hakkında bilgi de alıyoruz.Görüyoruz ki sektör ayırmaksızın esnaflarımız zamlar altında eziliyor.Özellikle son elektrik zamlarına ilişkin çok büyük şikayet var.Esnafa acil karşılıksız destek lazım.Şehrin en önemli dinamiklerinden olan stk’larımız ile vatandaşlarımızın faydasına olan her işte işbirliğine hazır olduğumuzu tekrar belirtmek isteriz”dedi.

Son Haberler

Başkan Yüce’den anlamlı hediye

Geçtiğimiz günlerde evlerinin önünden bisikleti çalınan ve bu duruma çok üzülen engelli Elif Topçu’nun çağrısı Başkan Ekrem Yüce’ye ulaştı....