Çarşamba, Aralık 7, 2022

Fark Yapı İnşaat ve Otomotiv Yöneticisi- Can Çiçek ile Röportaj

- REKLAM -

Sizi tanıyabilir miyiz?

Ben Can Çiçek Uzun yıllardır İstanbul’da ikamet etmekteyim. 

Fark Yapı olarak sektörde neler yapmaktasınız?

Ülkemizde Türk Otomotiv ve Gayrimenkul pazarında, ayrıca Avrupa’da yaşan gurbetçilerimize de otomotiv ve gayrimenkul alanında hizmet vermekteyiz.

Fark Yapı İnşaat ve Otomotiv markanız ne zamandır faaliyet göstermektedir?

2009 yılından bu yana Fark Yapı olarak Gayrimenkul ve otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz.

Can Çiçek olarak sektörlerinizde rakiplerinizden sizi ayıran farkınız nedir?

Özellikle Avrupa’dan gelen vatandaşlarımızın ülkemizde yapacakları gayrimenkul ve otomotiv yatırımında birçoğunun geçmişte yaşadığı ve ya yaşayacakları bilinmezlikler sorunundan güven problemi yaşamaktayız. Öncelikle güven ortamını oluşturarak vatandaşlarımızın bu sorunu aşmasını sağlıyoruz. Akabinde otomotiv satışı ve gayrimenkul yatırımını gerçekleştirmek sorunsuzca gerçekleşiyor

Türkiye’nin gayrimenkul yatırımı konusunda güvenilirliği ne derecedir?

Ülkemizde kriz veya pandemi gibi hayatın olağan akışını olumsuz etkileyen gelişmeler olsa da gayrimenkul ve otomotiv yatırım trafiği hiçbir zaman değer kaybetmiyor. Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimiz her yıl ülkemize döviz kaynağı ile yatırım yaptıkları için her zaman kâr oranlarını en yüksek seviyede tutmaktayız. Bu sebeple Türkiye’ye gayrimenkul ve otomotiv yatırımı yapmak güvenilirdir.

Türkiye’den gayrimenkul alacaklara tavsiyeleriniz nelerdir?

Öncelikle müşterilerimizin isteklerini iyi analiz mülkün iyi araştırılmış olması ve ilgili devlet kurumlarından teyit edilerek ilerlenmesi gerekir. Bu süreçte baştan sona vatandaşlarımıza şeffaf hizmet vermekteyiz.

Gayrimenkul ve otomotiv satışları pandemi sürecinde nasıl etkilendi?

Pandemi süreci biraz daha tedirginleştiriyor gibi gözükse de gayrimenkul ve otomotiv satışlarında kısmi olarak adetler azalsa da değer kazandıkları için finansal açıdan herhangi bir gerileme olmadı. Ayrıca vatandaşlarımıza özel ödeme planları gerçekleştirerek müşterilerimizin ödeme gücüne yönelik finansal operasyonlar yaparak bu süreci de Fark Yapı Otomotiv ve İnşaat Yöneticisi-Can Çiçek olarak profesyonel bir şekilde yönetmekteyim.

- REKLAM -

Son Haberler

‘Üniversite-Belediye işbirliğinin güçlü örneğini sergiliyoruz’

SAÜ Rektörü Prof.Dr. Hamza Al’ın nezaket ziyaretinde konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Üniversite-Belediye işbirliğinin güçlü örneğini sergiliyoruz. Bu...