Fatih Mehniyar: Karapürçek için 7 gün 24 saat çalışacağım

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan aday adayı Fatih Mehniyar Karapürçek’te gezmedik esnaf, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor.

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan aday adayı Fatih Mehniyar, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Karapürçek’te gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşlarla bir araya geldi. Mehniyar, yaptığı açıklamada, belediye başkanlığının sürekli bir hizmet sorumluluğu olduğunu vurgulayarak, seçilmesi halinde 24 saat esasına dayalı bir çalışma anlayışıyla Karapürçek için çaba sarf edeceğini belirtti.

Aday Adayı Fatih Mehniyar ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada; ‘Belediye başkanlığı mesai ile sınırlı değildir. Sürekli kente ve vatandaşa hizmet için çalışılması gereken bir makamdır. Mazbatanın alındığı andan itibaren tek görev hizmet olmalıdır.

Allahın izni, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve Karapürçeklilerin oyları ile Karapürçek Belediye Başkanı seçildiğimde belediye ile vatandaş arasında bürokratik duvarlar örülmesine müsaade etmeyeceğim. Beyaz Masa, AK Masa gibi vatandaşın şikayet ve taleplerinin alınıp gereken çözümlerin üretildiği merkezleri daha da etkin bir hale getireceğim.

Halkın içinde olacağım. Telefonum 24 saat ulaşıla bilinir olacak. Sorunları yerinde tespit edeceğim. Vatandaşlarımı bana telefonla veya şahsen ulaşmak istediğinde ulaşılabilir olacağım’ dedi.

Son Haberler