Salı, Mart 28, 2023

Futbol Turnuvasının Şampiyonu Belli Oldu

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Tarafından Düzenlenen İlçeler Arası Futbol Turnuvasının Final Maçı Serdivan ve Karasu İlçeleri Arasında Oynandı

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanlığınca düzenlenen toplamda 16 ilçe gençlik kolları takımlarının yer aldığı turnuva final maçı ve kupa töreninden sonra protokolün gerçekleştirdiği kapanış maçı ile sona erdi. Final maçına diğer ilçelerde destek olmak için gelirken, protokolde gençleri bu gecede yalnız bırakmadı. Bir ay önce başlatılan turnuvada 16 ilçe sahada ter döktü. Kıyasıya süren mücadelede yeşil saha renkli görüntülere de ev sahipliği yaptı. Rakiplerini eleyerek final maçında karşı karşıya gelen Serdivan ve Karasu ilçeleri şampiyon olmak için mücadele etti.

Kapanış Maçı Protokolden

Turnuva boyunca gençlere destek olan AK Parti Sakarya’nın protokol üyeleri final maçında da gençlerin yanında yer alarak kapanış maçını gerçekleştirdiler. Kapanış maçı karşılaşmasında Genel Merkez Gençlik Kolları Üniversiteler Başkanı Enes KAŞKAŞ, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus TEVER, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed ÇALIŞKAN, Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar BAYKAL, Geyve İlçe Başkanı Abdullah ÖZDEMİR, Kocaali İlçe Başkanı Ersan DEMİR, Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk KURT, Adapazarı İlçe Başkanı Erol AYDIN, Karapürçek İlçe Başkanı Ümit BODUR yer aldı.

Madalya Takdim Edildi

Oynanan final maçı sonrasında kupa törenine geçildi. Turnuvadaki büyük mücadelenin sonunda şampiyon olan takım Serdivan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan DÜMAN ve yönetimi oldu. Finale kalan ilçelerin futbolcularına protokol üyeleri tarafından madalya takdim edildi. Şampiyon olan takıma kupasını Enes KAŞKAŞ,Yunus TEVER ve Muhammed ÇALIŞKAN birlikte takdim ettiler.

Turnuva sonunda İl Gençlik Kolları Muhammed ÇALIŞKAN “Fair Play ruhu çerçevesinde oynanan bu müsabakalar hepimize keyif verdi. İlçelerimizin gençlik kollarımızın katıldığı aradaki dostluğun sahaya yansıdığı bir turnuvanın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Her biri ayrı çekişmeli geçen maçlarımızın finalini değerli büyüklerimizin ve teşkilat yönetimlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Final maçı da çok heyecanlıydı. Kazanan ve turnuvaya katılan diğer ilçelerimizi tebrik ediyorum. Bu güzel akşamda yanımızda olan, turnuvamızda desteklerini esirgemeyen Genel Merkez Gençlik Kolları Üniversite Başkanımız Enes KAŞKAŞ, İl Başkanımız Yunus TEVER, İlçe Başkanlarımıza, gerek sahada ter dökerek gerekse kenarda destek vererek yanımızda olan herkese teşekkür ederiz.” Dedi.

- R E K L A M -

Son Haberler

Dünya Tiyatrolar günü SGM’de kutlandı

Sakarya Büyükşehir SGM’de 27 Mart Dünya Tiyatrolar gününe özel gölge oyunu gösterisi düzenlendi. Hem güldüren hem eğlendiren gölge oyununu...