‘Geleceğe su bırak’ video yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

22 Mart Dünya Su Günü münasebeti ile Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından “Geçmişe İze Geleceğe Biz Projesi” kapsamında  ‘Geleceğe Su Bırak Video Yarışması’ düzenlendi.

Yarışmaya pek çok eser katıldı. Bu eserler belirlenen kriterlere uygunluk bakımından  seçici kurul Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karaahmetoğlu, Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Seyit Sakallıoğlu, Eğitim Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdür V. Suzan Yazıcı Arabul, Gençlik Hizmetleri Şube Müdür V. Yavuz Çangir ve diğer jüri üyeleri tarafından dikkatle incelendi ve içlerinden 10 tanesi finale kaldı.

Jüri üyeleri finale kalan 10 eseri değerlendirmelerde bulunarak tekrar inceledi ve dereceye giren ilk üç eseri belirledi.

8 Nisan Perşembe günü Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Resmi Instagram sayfasında yapılan canlı yayında ilk üç dereceyi paylaşan öğrenciler ilan edildi.

Yarışma 1.ncisine, Serdivan Gençlik Merkezi bahçesinde yer alan çam fidanına, üzerinde HAKAN CABA ‘GELECEĞE SU BIRAK YARIŞMASI’ BİRİNCİSİ’ yazılı bir tabela asılarak fidana ismi verildi.

Yarışma 2.ncisi Beyza Kırar’a ödül ve hediyeleri, Eğitim Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdür V. Suzan Yazıcı Arabul ve  Gençlik Hizmetleri Şube Müdür V. Yavuz Çangir tarafından, Adapazarı Eser Okulu’nda teslim edildi.

Yarışma 3.ncüsü Aysima Çolak’a ödülü Eğitim Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdür V. Suzan Yazıcı   tarafından,Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Teslim Edildi.

Törende Eğitim Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdür V. Suzan YAZICI ARABUL, Gençlik Hizmetleri Şube Müdür V. Yavuz ÇANGIR yarışmada dereceye girenleri tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Son Haberler