Perşembe, Mayıs 19, 2022

‘Geleceğin Teminatı Vergidir’

- REKLAM -

Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Akçay’ı ziyaret etti.

Sakarya Ahde Vefa Grubu kamu kurum ve kuruluşlarına istişare ziyaretlerini sürdürüyor. Kutlanmakta olan Vergi Haftası nedeniyle Sakarya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Akçay’ı ziyaret eden Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, vergi bilincine dikkat çektiler. Konuklarını ağırlayarak kurumun çalışmaları, vergi haftası nedeniyle yapılan etkinlikler ve verginin önemine yönelik bilgiler veren Sakarya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Akçay ziyaret için teşekkür etti.

Sakarya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Akçay’a her zaman gösterdiği yakın ilgi nedeniyle teşekkür eden Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın, “Kurum ve kuruluşlara ziyaretlerimizi tüm hızıyla sürdürüyoruz. Sakarya’mızda birlikte çalışmaktan dolayı mutlu olduğumuz ve her zaman yanımızda olan değerli Başkanımız İlhan Akçay’a teşekkür ediyoruz. Ülkemiz ve şehrimiz için verginin önemini biliyor ve bu bilincin yayılması için ne gerekiyorsa yapmaya özen gösteriyoruz. Kurumlarla olan diyaloglarımızı artırırken, geleceğin teminatı ve kalkınmanın öncelikli şartının vergiyle olacağı düşüncesiyle hareket ediyoruz. Vergi bilincinin genç nesillerde oluşturulması ve aynı zamanda kayıt dışı ekonomi ile mücadelede daire başkanlığımıza tam desteğimizi belirtiyor, içinde bulunduğumuz Vergi Haftası nedeniyle Gelir İdaresi Sakarya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Akçay’ı, daire çalışanlarını ve vergisini eksiksiz olarak zamanında ödeyen tüm vatandaşlarımızı kutluyoruz” dedi.

Son Haberler

Ferizli’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı

Ferizli’de, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama etkinlikleri düzenlendi. Ferizli Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne...