Çarşamba, Ağustos 17, 2022

Gelecek Partisinden YÖÇEYDER’e ziyaret

- REKLAM -

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları ve ekibi, Gelecek Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcıları ile beraber YÖÇEYDER’i ziyaret ettiler.

Yöçeyder Dönem Başkanı Hüseyin Girişken ; YÖÇEYDER’in 1996 yılında hayırseverlerimiz tarafından yetim ve öksüz çocukların ve onların zor durumda kalan ailelerinin ihtiyaçlarının karşılanması, sorunlarının çözülmesi için her durumda onların yanında olmak amacıyla Sakarya’ da kurulmuş bir dernektir. 1996 yılından itibaren yetim ve öksüz çocuklar ve aileleriyle ilgili sayısız faaliyette bulunmuş, 1999 yılında meydana gelen Marmara Depreminden sonra derneğin üstlendiği sorumluluk ve faaliyetler daha da artmıştır. YÖÇEYDER üyeleri; yetim bir çocuğu kendi evladı gibi görüp ona anne baba sevgisi vermeyi, hayatındaki boşlukları doldurmayı ve onun zor hayat şartlarını kolaylaştırmayı amaçlamıştır. YÖÇEYDER; çocuklarımıza başta eğitim olmak üzere, sağlık, giyim, barınma, sosyal ve kültürel alanda en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş gönüllü ve istekli hayırsever üyeleriyle günden güne büyümektedir. Yöçeyder’in Sakarya’da ilgilendiği 260 yetim ve öksüz aile, 415 yetim öksüz çocuk bulunmaktadır.” dedi.

Başkan Sevim Çobanoğlu ve ekibi YÖÇEYDER ziyaretin de yetim ve öksüz çocuklar için Gelecek Partisi ailesi olarak her türlü destekte bulunacaklarını söyleyerek dernekte bulunan çocuklarla tanışarak çocuklar için aldıkları hediyeleri yönetimi ile beraber takdim ettiler.

Ziyarete Sakarya Gelecek Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcılarından İletişim Başkanı Sevinç Hudutçu, Sosyal Politikalar Başkanı Sevilay Gönen ve Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Murat Haliloğlu’nun yanı sıra Adapazarı İlçe Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Saniye Şefik, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Tülay Çakmak ve Seçim İşleri Başkanı Nazile Kaplan’da katılım sağladılar.

- REKLAM -spot_img

Son Haberler

Çöpe atılan 18 milyon ton gıda artığı hayvan yemine dönüşecek

Tarım ve Orman Bakanlığının geçen hafta yayımlanan yönetmelik değişiklikleriyle otel, restoran ve yemekhane gibi yerlerde çöpe atılan 18 milyon...