Pazartesi, Kasım 29, 2021

‘Gelin işe Erenler’i sevmekle başlayın!’

Erenler’in köy görüntüsünden kurtulamadığını belirten İYİ Parti İlçe Başkanı Şemsettin Duman, “Kendinizi ait hissetmediğiniz Erenler halkı size yüzde 60 oy verdi. Gelin işe önce Erenler’i sevmekle başlayın” dedi.

İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, Erenler’in köy görüntüsünden kurtulamadığını söyledi. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’a sorular yönelten Başkan Duman, “Küpçüler Mahallesi’nin Kentsel Dönüşümünün akıbetini kendilerine sorarak başlamak istiyorum. Öncelikle mahallede kentsel dönüşüm kalktı mı kalkmadı mı? Kalkmadı ise Küpçüler Caddesi’nin içler acısı halini hiç görmüyor musunuz? Bir belediye başkanı olarak o caddeye hiç geldiniz mi? Caddede bulunan yaya kaldırımı asfaltla sıfır hatta caddede yaya yolları asfaltın altına düşmüş durumda. Yıldız Sokağı kazdınız, dönüşüm olacak bir yerde bu kadar masrafa gerek var mıydı? Partinizin sizi Adapazarı’na aday göstermemesinin cezasını Erenler halkından tahsil etmeyin. Kendinizi ait hissetmediğiniz Erenler halkı size yüzde 60 oy verdi. 26 yıldır sizin zihniyetiniz tarafından yönetilen Erenler hala köy görüntüsünden kurtulamadı. Gelin işe önce Erenler’i sevmekle başlayın. Kadirşinas Erenlerli kendisine yapılanları ve yapılmayanları asla unutmaz” dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Büyükşehir tekstil ürünlerini kendi üretiyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kadın kooperatifleri iş birliği ile kurulan tekstil imalathanesini ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce, “Büyükşehir olarak...
- REKLAM -