Pazartesi, Aralık 5, 2022

Grup Anadolu Medya’da Yeni Yayın Dönemi Başlıyor

- REKLAM -

Grup Anadolu Medya Genel Müdürü Safa Polat ve Ana TV / Dolu Radyo Yayın Yönetmeni İbrahim Bulut, yeni yayın dönemindeki hedefleri anlattı.

Grup Anadolu Medya’nın yeni döneminden bahseden Genel Müdür Polat, “Sakarya’nın hizmetine sunulan bu müthiş donanımlı ve kusursuz altyapıyı, dijital dünyayı tanıyan yayıncılık anlayışıyla Sakaryalılarla buluşturmak istiyoruz. Bu yapının oluşumunda büyük fedakarlıklar sunan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ana TV ve Dolu Radyo’nun izleyeceği süreçten bahseden Yayın Yönetmeni Bulut ise: “Ana TV içeriğini tartışma, sohbet, sağlık ve kültür sanat programlarıyla zenginleştireceğiz. Amacımız Ana TV’yi Sakarya’nın dijital platformu haline getirmek olacak. Dolu Radyo’da ise Sakaryalı dinleyicilerimize alışagelmişin dışında müzikleri sunarken, kısa ve etkili programlarda yayınlayacağız.” diye konuştu.

Öte yandan Ana TV’de Pazartesi gününden itibaren yayınların başlayacağı duyuruldu.

ANA TV’Yİ NASIL İZLERİM?

Ana TV’yi Youtube üzerinden Ana TV Dijital hesabından izleyebilirsiniz.

https://www.haberfokus.com/ana-tv

 

- REKLAM -

Son Haberler

Erenler’in 30 Milyon TL’lik dev altyapı projesi tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler’in dev altyapı projesini tamamladı. Cumartesi günü gerçekleştirilen son etap altyapı çalışmalarının gün içerisinde sonlanmasıyla beraber...