Salı, Ekim 26, 2021

Hafta sonu film ve tiyatro gösterimi Millet Bahçesinde

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri bu hafta sonu Millet Bahçesinde gerçekleştirilecek sinema ve tiyatro gösterimi ile başlayacak. Covid-19 tedbirleri eşliğinde gerçekleşecek etkinliklerin başlama saati 19.00 olacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Açık Hava Kültür Sanat Etkinlikleri Millet Bahçesinde devam ediyor. Alper Çağlar’ın yönetmenliğini yaptığı gişe rekortmeni Dağ 2 filmi 3 Ekim Cumartesi günü saat 19.00’da sinemaseverlerle buluşacak. 4 Ekim Pazar günü ise Tiyatro Mask ekibinin hazırlayıp sahnelediği ‘Bremen Mızıkacıları’ isimli çocuk oyunu ile minik kültür sanat dostlarıyla buluşacak.

Maske, sosyal mesafe ve hijyen hassasiyeti

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Açık havada gerçekleştirilecek etkinliklerimizde uygulanacak olan maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına tüm kültür sanat dostlarının hassasiyet göstermesini rica ediyoruz. Hafta sonu Millet Bahçesinde gerçekleştirilecek olan etkinliklere tüm kültür sanat dostu vatandaşlarımız davetlidir” denildi.

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

SUBÜ Genç Kalite Topluluğu YÖKAK çalıştayında

Kalite çalışmalarına devam eden SUBÜ’de Genç Kalite Topluluğu, YÖKAK Öğrenci Komisyonu tarafından düzenlenecek Öğrenci Toplulukları Çalıştayı’na katılacak. Sakarya Uygulamalı Bilimler...
- REKLAM -