‘Halkımızın önerileri bizim kılavuzumuz’

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Özen, bu kez Cuma pazarı esnafını ziyaret etti.

Her fırsatta farklı meslek gruplarıyla gerçekleştirdiği ziyaretleriyle esnafın sorunlarını dinleyen Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ziyaretlerini aksatmadan gerçekleştirmeye özen gösteriyor. Ziyareti sırasında Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsmail Tanta da eşlik etti.

Halkımızın önerileri bizim kılavuzumuz

Pazar esnafına hayırlı işler dileyen Başkan Özen, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Özen, Sapanca’nın gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirtti ve “Projelerimizle Sapanca’nın değerine değer katmaya devam ediyoruz.  Yürümüyor geleceğe koşuyoruz, Sapanca’mız için çalışıyoruz. Sizler değerli halkımızın önerileri bizim kılavuzumuz oluyor. Bu sebeple bu ziyaret ve buluşmalar, istişareler bizler için önemli. Biz gönüllere hizmet için işimizin başındayız” dedi.

Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti.Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Başkan Özen’e isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan memnuniyetini dile getirdiler.  Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsmail Tanta, başkanın her fırsatta esnafla bir araya gelip sorunlarını ve taleplerini dinlediği için ayrıca başarılı hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür etti. 

Son Haberler