Cumartesi, Mayıs 21, 2022

Hasar danışmanlık şirketlerine değil avukatınıza danışın

- REKLAM -

Sakarya Barosu Tahkim ve Sigorta Hukuku Komisyonu tarafından ‘Maddi Hasarlı Araç Kazalarında Değer Kaybı, Hasar, Eksper Ücreti ve Kasko Taleplerine İlişkin Güncel Sorunlar ve Yargıtay Uygulamaları’ konulu eğitim düzenlendi.

Sakarya Barosu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitime avukatlar ile stajyerler yoğun ilgi gösterdi. Eğitim, Sigorta Tahkim Hakemi Av. İsmet Demirağ tarafından verildi.

Sık sık eğitimler düzenleyeceğiz

Eğitim sonunda konuşan Sakarya Barosu Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, “Verimli bir eğitimi daha geride bıraktık. Yoğun programına rağmen bizleri kırmayıp eğitimimize katılan hocamıza teşekkür ediyoruz. Bu aralar sık sık böyle güncel konularda eğitim programları düzenleyerek meslektaşlarımız ile bir araya geleceğiz” dedi.

Hasar danışmanlık şirketlerine değil avukatınıza danışın

Başkan Yıldız ayrıca vatandaşların, trafik kazası, hasar tespit ve sigorta sorunlarında ileride mağduriyet yaşamamak adına hasar danışmanlık şirketlerine değil bizzat somut olarak görebildikleri, ulaşabildikleri avukatlara danışmalarını ve bu konuda davalarını bu avukatlar ile takip etmeleri gerektiğini ifade etti.

Son Haberler

CHP Sakarya 75 bin adet fide dağıtımı yaptı

CHP Sakarya İl Başkanlığı, her yıl olduğu gibi bu yılda 75 bin adet fide dağıtımı yaptı.    Sakarya’da CHP İl Başkanlığı...