Cumartesi, Eylül 18, 2021

Hikmet Çavdar yeniden seçildi

(SİYAD) Sakarya İnternet Yayıncıları Derneği 3. Olağan kongresi 03.07.2021 Cumartesi günü Saat 14.00 de dernek salonunda gerçekleştirildi.

Divan Başkanlığını Ertuğ Oktay’ın yaptığı genel kurul toplantısının açılış konuşması yapan Sakarya İnternet Yayıncıları dernek başkanı Hikmet Metin Çavdar, yapılan çalışmalar hakkında kısa bir bilgi vererek şunları söyledi: 

‘İnternet kültürünü yaymak, internet bilincini yaratmak, interneti tanıtmak, büyütmek, yeni projeler başlatmak, sorunları ve çözüm yollarını tartışmak, kısaca interneti Sakarya gündemine yerleştirmeyi amaçlamaktadır.  

Sosyal medya sayesinde haberler saniyede tüm dünyaya yayılıyor. 

İnternet ve sosyal medya, teknolojik yeniliklerle kesintisiz ön plana çıkıyor. 

Artık kimse akşam haberlerini kaçırmamak için televizyon karşısına koşup belirli saatte evine kapanmıyor.  

Yaşam şekli de değişirken isteyen arzu ettiği yerde, her konuda bilgi sahibi olabiliyor. Durum buysa, sizin yayıncı olarak bu ortamda söz sahibi olabilmeniz için habercilik alanında özel bir şeyler ortaya koymanız gerekir, yoksa toplum sizi niçin izlesin? 

Yaptığın haberlerin yeter ki haberin inandırıcılığı olsun yeter’ dedi. 

Yapılan Seçimlerde, Hikmet Çavdar yeniden başkan seçildi. 

Hikmet Çavdar-Başkan, Başkan yardımcılığına Sabahattin Birinci, Sekreter Aşkın Oktay,  Muhasip, Kenan Balcı, Erdal Dursun üyeliğe seçildiler. 

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Stargate projesinde genç yetenekler mezun oldu

SEDAŞ’ın yürüttüğü Stargate projesinin ikinci yılında genç yetenekler inovatif projelere imza attı. Proje kapsamında genç mühendis adaylarına yaratıcı bakış...
- REKLAM -