Çarşamba, Aralık 7, 2022

İdaş Club Hotel Nasıl Bir Yerdir?

- REKLAM -

Yolunuz günün birinde mutlaka Marmaris’e düşmeli! İnsanlar; yorucu geçen bir yılın ardından tatil yapmak adına Marmaris’e gidebilirler. Marmaris; yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın en popüler tatil merkezlerinden birisidir. Bilhassa bünyesinde bulunan otelleri ile de fark yaratır. Onlardan birisi de kesinlikle İdaş Club Hotel! Gelin, bu otelin özelliklerine yakından bakalım!

Marmaris’te Ne Yapılır?

Cennetten farksız manzarası ile dikkat çeken Marmaris; değerlendirmesini bilene harika imkanlar sunuyor.

  • Her şeyden önce, Marmaris’in koylarını gezip görmelisiniz. Marmaris sınırları içerisinde 36 koy mevcuttur. Karayolu ile ulaşım sağlanabilecek koyları ile dikkat çeken bir yerdir. Kumlubük Koyu, Gebe Kilise Koyu, Bördübet Koyu, Abdi Reis Koyu, Selimiye Koyu ve daha birçok koyu mutlaka gezip görmek gerekir. Bilhassa tekne turları sayesinde bu koylarda harika vakit geçirmek söz konusudur.
  • Marmaris; deniz, kum ve güneş üçlüsünün yanı sıra kapalı çarşısı ile de dikkat çeker. Burayı ziyaret ederek sevdiklerinize güzel hediyeler satın alabilirsiniz. Bilhassa yöresel ürünler satılan dükkanları kesinlikle gezip görmelisiniz.
  • Marmaris; koyları ve hediyelik eşya satan dükkanları kadar tarihi yerleri ile de ünlüdür. Özellikle antik kentlerin mutlaka ziyaret edilmesi gerekir. Tarihi MÖ 12000’lere kadar uzanan bir yer olarak dikkat çeken Marmaris; birçok farklı medeniyete ait izler taşır.
  • Yolunuz buraya düştüğü takdirde doğal güzellikleri de kesinlikle görmelisiniz. Bilhassa Nimera Mağarası ve Fosforlu Mağara; hayran kalacağınız yerler arasındadır.
  • Şelaleler de Marmaris’i özel kılan detaylar arasında bulunur. Turgut Şelalesi; tek bir şelale değildir. Beş ayrı şelaleden ibaret bir yerdir. Gören herkesi kendisine hayran bırakacak kadar güzel bir yerdir.

İdaş Club Hotel Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Her şeyden önce, bir yetişkin oteli olduğunu söyleyebiliriz. Bir başka deyişle, 16 yaşından büyüklerin kalabileceği bir oteldir. İçmeler merkezinde yer alır. Hem halk plajına hem de Marmaris merkeze son derece yakın oluşu ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra, İçmeler’deki eğlence ve alışveriş merkezlerine de yalnızca beş dakika uzaklıkta olduğunu ifade edebiliriz.

İdaş Club Hotel bünyesinde iki farklı oda seçeneği vardır. Standart odanın yanı sıra aile odasının ya da önemli bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Odaların her birisi müşterilerin isteği dikkate alınarak tasarlanmıştır. İdaş Club Hotel; yeme içme konusunda da en iyisini vaat eder. Açık ve kapalı restoran seçeneklerinin yanı sıra büfesi ile de fark yaratır. Müşteriler; yeme içme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazlar. Ekstra para ödemelerini gerektirecek bir durum yoktur.

İdaş Club Hotel; aktivite konusunda da oldukça iyidir. Spor merkezi, Türk hamamı, Fin hamamı, bilardo, dart, masa tenisi ve araç kiralama gibi hizmetler mevcuttur. İdaş Club Hotel hakkında daha çok bilgi almak adına otelin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

- REKLAM -

Son Haberler

‘Üniversite-Belediye işbirliğinin güçlü örneğini sergiliyoruz’

SAÜ Rektörü Prof.Dr. Hamza Al’ın nezaket ziyaretinde konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Üniversite-Belediye işbirliğinin güçlü örneğini sergiliyoruz. Bu...