Perşembe, Temmuz 7, 2022

İHH’dan Sağlık Sen Sakarya Şubesine Ziyaret

- REKLAM -

İHH Sakarya Başkanı Engin Sezer ve yönetim kurulu Sağlık Sen Şube Başkanı Abdullah Sönmez ve Yönetim kurulu ile bir araya geldi.

Engin Sezer ziyarette; Sağlık çalışanlarımız dünyayı etkisi altına alan covid’le mücadelede canlarını dişlerine takarak mücadele ediyor. Allah hepsinden razı olsun. Vefat edenlerin mekanı cennet olsun.

İhh olarak daha evvel sağlık çalışanlarımız yetimlerimiz ile birlikte kahvaltı organizasyonu düzenleyerek bir araya geldiler.

Sağlık Sen ile daha evvel protokol yaparak sağlık çalışanlarımız ile birlikte el ele hayır işleri yaptık.

Bu yıl yaklaşan kış aylarında ”ATKI-BERE-BOT-MONT” kampanyası ile yetim ve yoksullarımızın kapsını çalacağız. Kampanyaya destek verecek tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz’ dedi.

Abdullah Sönmez ise ‘İHH Sakarya Başkanımız Engin Sezer’e ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.Sağlık Sen yönetimi ve teşkilatı olarak kampanyaya destek olarak bu hayır kervanında biz olacağız.Mazlum ve mağdurun yanında olan ihh’ya Rabbim güç kuvvet ihsan eylesin’ dedi.

 

Son Haberler

Sakarya Büyükşehir atletizm takımlarından önemli başarı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Erkek ve Kız Atletizm Takımları, Denizli’de düzenlenen Kulüplerarası U16 Ligi Türkiye Şampiyonası’nı 7. sırada tamamlayarak önemli...