Salı, Ocak 25, 2022

‘İlk yerel seçimlerde Saadet Partisi’ni iktidara getireceğiz’

- REKLAM -
-REKLAM-

Saadet Partisi Hendek ilçe divan toplantısı yoğun katılımla yapıldı.

Saadet Partisi Hendek ilçe Başkanı Şahmettin Demir, Aralık ayı ilçe divan toplantısında partililere hitaben bir aylık çalışmaları hakkında bir sunum yaptı. İl Başkan Yard. Osman Ünlü ve İl Müfettişi Burhan Turan ilçe divan toplantısında hazır bulunurken, toplantı da partililerin yoğun ilgisi dikkat çekti.

Kervansaray adında bir restorantta yapılan toplantıda kongre sonrası daha dinamik bir ilçe yönetimi ile arazi çalışmalarına ağırlık verdiklerini, mahallerde ve sohbet toplantılarında vatandaşlardan sıcak ilgi gördüklerini ifade eden Şahmettin Demir şunları kaydetti:

“İlçe Teşkilatı olarak her salı akşamı parti ilçe teşkilatımızda tüm birimlerimizle haftalık değerlendirme toplantımızı yapıyoruz. Mahalle temsilcilerimiz ile beraber üye kayıtlarında teveccüh görüyoruz. İlçe Kongremizden sonra modern teşkilat çalışmalarını arazide de devam ettiriyoruz. Yapılacak olan ilk yerel seçimlerde Saadet Partisi’ni iktidara getireceğiz.” diye konuştu.

 

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Başkan Yüce açıkladı: “Tarımda örnek olacak proje yüzde 85’e ulaştı”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Akyazı Kuzuluk’ta devam eden Seracılık Mükemmeliyet Merkezi’ndeki çalışmaları inceledi. Son durumu aktaran Yüce,...
- REKLAM -