Çarşamba, Şubat 8, 2023

İnşaat Konteyner Hazır Yapı Seçenekleriyle Zamandan Tasarruf Edin

- R E K L A M -

İnşaat konteyner yapı seçenekleri hazır modelleri ve kurulum desteği ile inşaat sektörüne büyük bir avantaj sağlıyor. Personellerin inşaat süreci boyunca konaklama yapabilmeleri ve kendilerini ev konforunda hissedebilmeleri için inşaat şantiyeleri yapılması gerekir. Konteyner yapılardan önce şantiye yapımları klasik betonarme yapılar ile yapılmaktaydı ancak klasik betonarme yapıların hem yapılış süreçleri hem de teslimat süreçleri zamandan kaybetmenize neden olduğu gibi maliyet bakımından da ciddi farklar ortaya çıkarmaktaydı. İnşaat konteyner yapıları, klasikleşen yapıların aksine ayrı bir üretim süreci ve fiyat politikası ile kullanıcılara avantaj sağlamayı başarmıştır. Her geçen gün müşteri portföyünde yaşanan gelişmeler, satışların giderek artış göstermesi farklı sektörlere de hitap etmeye sebep oluyor. İnşaat konteyner yapım sürecinde talep ettiğiniz tüm yapılar en modern haliyle sizlere sunuluyor. Süreç içerisinde konteyner yapımlarında kullanılacak olan malzemeler özenle seçilerek risksiz bir yapı oluşturulması hedefleniyor. Aynı zamanda uluslararası standartlara uygun olarak üretilen inşaat konteyner yapılarında 1.kalite malzemeler tercih ediliyor. Maliyetler baz alındığında klasik yapılarda kullanılan malzemelerden oldukça farklı olan inşaat konteyner, deprem gibi risklere karşıda ekstra korunma sağlıyor.

İnşaat konteyner yapı malzemeleri esnek bir malzemeye sahiptir. Bu esnek malzemeler kolay kurulum desteği sunarak farklı alanlarda da yeniden kullanım için uygun bir modeldir. Farklı alanlarda kullanmak isterseniz bulunduğu alandan farklı alanlarda alanında uzman kişilere yeniden kurulum yaptırarak kullanabilir ve maliyetlerinizi en aza indirgeyebilirsiniz. İnşaat konteyner yapıları farklı model ve boyutlara sahiptir. Geniş yapısı sayesinde kalabalık ortamlarda ferah bir kullanım sunar. Tamamen personel sayınıza göre uyarlayabileceğiniz inşaat konteyner modellerini firmanızın süreç içerisindeki gidişatına göre de yaptırabilirsiniz. Örnek olarak gösterilecek olur ise mevcut personelleriniz 50 kişi ve önümüzdeki süreçlerde 100 kişi olunacak ise inşaat konteyner yapılarınızı bu duruma göre planlayabilirsiniz.

İnşaat Konteyner Modelleri

İnşaat konteyner modellerinde tek katlı konteyner tercih ediliyor. Uzunlamasına dizayn edilen inşaat konteyner seçenekleri içerisinde ihtiyaç duyulan her detayı barındırıyor. Personellerin konaklayabilmesine imkan tanıyan yatakhane, gün içerisinde dinlenebilecekleri dinlenme noktaları, wc ve banyo gibi tüm ihtiyaç duyulan alanlar proje aşamasına dahil edilir. Proje aşamasında değiştirmek ya da ekletmek istediğiniz bir alan var ise ekletebilme şansınız bulunuyor.

İnşaat konteyner modellerinde klasik beyaz yapılar en çok talep gören yapılardır. Fiyat bakımından da diğer seçeneklere göre uygun olan bu model birçok kurum ve kuruluşunda tercihidir. Wc ve banyo, yer ve zemin döşemesi gibi detaylar sizlerin isteğine göre inşa ediliyor. Düz renkli ve kolay temizlenebilir yapısı olmasından dolayı PVC zemin kaplamalar kullanılan alternatifler arasındadır.

Ofis Konteyner Seçenekleri Dilediğiniz Her Modelde Yapılabiliyor

Ofis konteyner modelleri modern mimari yapısı ile taleplerinize cevap veriyor. Klasikleşen görüntüden uzak ihtişamlı görünümleri ile firma prestijinize olumlu katkıları bulunan ofis konteyner seçenekleri birbirinden farklı model alternatifi ile sizlere hitap ediyor.

Ofis konteyner ekstra ısı yalıtım seçeneği ile yaz kış kullanıma uygundur. Poliüretan hammaddesi ile her noktanın eşit bir şekilde ısınmasına destek olarak ısınma maliyetlerinizin %50 oranında azalmasına yardımcı olur.

Ofis konteyner modelleri klasik yapı fiyatlarından %70 daha uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda sunmuş olduğu avantajlar ile kıyaslanınca birçok alanda sizlere ciddi oranda kolaylık sağlar. Örnek olarak gösterilecek olur ise; ofis konteyner seçenekleri 2 iş günü içerisinde kurulum desteği sağlar. Klasik yapılarda bir yapının teslimat süreci 1 ila 1,5 yıl aralığında değişebilir. Aynı zamanda ofis içerisinde değiştirmek istediğiniz ve özel olarak ekletmek istediğiniz alanlar için ekstra ücret ödemeniz gerekir. Ancak konteyner yapılarında aynı durum söz konusu değildir.

Fiyatlarıyla Dudak Uçuklatan Ofis Konteyner Herkese Hitap Ediyor

Ofis konteyner fiyatları sahip olduğu uygun fiyatları ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Talep ettiğiniz modelin büyüklüğüne göre belirlenen ofis konteyner fiyatları sizlerin ihtiyacınıza göre uyarlanabiliyor. Satış ofislerinde talep ettiğiniz metrekareye göre fiyatları belirleyerek ofislerinizi satın alabilirsiniz. Ofis konteyner yapılarının teslimat süreci kısa bir süreye tekabül eder. Yıllarca beklemenize gerek kalmadan ofislerinizi yaptırarak kullanabilirsiniz. Modern yapısı ile çalışanlarında motivasyonunun artmasına neden olan ofis konteyner yapılarını vakit kaybetmeden yaptırmak için konteyner ofislerini tercih edebilirsiniz.

- R E K L A M -
spot_img

Son Haberler