İsmail Gündoğdu seçim startını verdi

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, 5 yıllık hizmet dönemini anlatan ve yeni dönem hedeflerini sunduğu bir ahde vefa programıyla seçim startı verdi.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Ak Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, Muhtarlar, Belediye Meclis Üyeleri, Geçmiş Dönem Belediye Başkanları, Geçmiş Dönem İlçe Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşen programda coşkulu bir atmosfer yaşandı.

Sunumunu Ak Parti Ferizli İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Akagündüz’ün yaptığı program, İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı. Açılış konuşmasını Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş gerçekleştirdi. Cumhur İttifakı MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş da bir konuşma yaptı.

Gündoğdu: “Mali Disiplini Sağladık, Yatırımlara Ağırlık Verdik”

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, 5 yıllık hizmet dönemini anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda, Gündoğdu’nun göreve geldiği günden bu yana Ferizli’de yapılan altyapı, eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel alanlarda yapılan çalışmalar görsellerle katılımcılara aktarıldı.

Programda konuşan Başkan Gündoğdu, “Göreve geldiğimizde öncelikle mali disiplini sağlayarak gelirlerin artırılması ve giderlerin azaltılması için çalışmalara başladık. Ana caddeyi yeniledik, kapalı pazar yerini inşa ettik, 22 yeni araç aldık, sosyal tesislere yatırımlar yaptık, tarla yollarını taşladık, salep üretimini teşvik ettik, imar planlarını revize ettik, 24 mahalleye 24 park inşa ettik ve belediyeye ait gayrimenkullerdeki hacizleri kaldırdık,” dedi.

Önümüzdeki dönemde yapmayı planladığı projeleri de açıklayan Başkan Gündoğdu, “Yeni dönemde kaldırım ve asfalt çalışmalarına ağırlık vereceğiz, beton santrali kuracağız. Her birimiz kapı kapı dolaşarak kutlu davamızı anlatacağız. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan reisimizin selamını götüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan adayı İsmail Gündoğdu 31 Mart Seçimleri için de güçlü destek istedi.

Başkan Gündoğdu, konuşmasını “Allah bizleri mahcup etmesin. Allah bizlere hayırlı hizmetler de bulunmayı nasip etsin” diyerek tamamladı.

Bayraktar: “31 Mart’ta Sandıkları Patlatalım”

Programda konuşan Ak Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, “Sakarya’nın her yeri kıymetli fakat; bu gölgeler benim için çok daha kıymetli. Bugün burada sizlerle olduğum için çok mutluyum. Sizlerden biri olarak her birinizin sıkıntısını derdini biliyorum. Bu vesileyle çözüm için elimizden geleni yapacağız. Yolculuğumuz hayırlı olsun. İnşallah 31 Mart’ta en yüksek yüzdeyle sandıkları patlatalım.” dedi.

Milletvekili Bayraktar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda kuruluştan itibaren gece gündüz çalışan tüm partililere teşekkür etti.

Çalışmaların karşılığını almanın mutluluğunu her seçimde birlikte yaşadıklarını, yaşamaya devam edeceklerini belirten Bayraktar, “31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde birlik beraberlik içinde çalışarak tekrar kazanacağız ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Tever: “Ferizli 31 Mart Zaferi için Hazır”

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Ferizli’de düzenlenen ahde vefa programında yaptığı konuşmada, “Bu akşam bu tablo bizlere gösterdi ki Ferizli’miz 31 Mart zaferi için hazır. 31 Mart seçimleri için adım adım, sokak sokak, cadde cadde çalışacak, hep birlikte zafere yürüyeceğiz inşallah. Buluşmaya katılan tüm dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Tever, parti teşkilatı ve belediye başkan adaylarıyla devamlı halkın içinde olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi. Belediye başkan adaylarına güvendiklerini aktaran Tever, “31 Mart’ta yapılacak seçim akşamı da bu güzel gecemizde yaşanan mutlulukları hep birlikte yaşayacağız.” ifadesini kullandı.

Program Hatıra Fotoğraflarıyla Sonlandı

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği program, hatıra fotoğrafları çekilmesiyle sona erdi.

Son Haberler