Salı, Ocak 25, 2022

İYİ Adapazarı yılı sahada kapadı

- REKLAM -
-REKLAM-
İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı yılın son günlerinde saha çalışmalarına devam ediyor. İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri son olarak Hasırcılar ve çevresindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.
 
”2022’de de aynı tempoda devam”
Ziyaret hakkında açıklama yapan İlçe Başkanı Dokumacı: ”zor bir yıl olan 2021 yılını elimizden geldiğince hemşehrilerimizin yanında ve sahalarda geçirdik. Hasırcılar bölgesine yaptığımız ziyarette de ne yazık ki, aynı ekonomik sorunlarla mücadele eden hemşehrilerimiz ile karşılaştık. Vatandaşın ekmek teknesini ayakta tutmaya çalıştığı, işyerlerinin vatandaşa bakamadığı, vatandaşın işyerleri kapanmasın diye çalıştığı bir yıl geçirdik. Biz yeni yılda da aynı tempoda hatta daha da yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Söz verdiğimiz gibi yapıcı ve milletin içinde muhalefetimize devam edip, milletle beraber iktidara yürüyeceğiz, inşallah. Bu vesile ile yeni yılda her şeyin iyi olmasını, tüm insanların sağlık, bereket, huzur dolu günlere erişmesini temenni ederiz” dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Başkan Yüce açıkladı: “Tarımda örnek olacak proje yüzde 85’e ulaştı”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Akyazı Kuzuluk’ta devam eden Seracılık Mükemmeliyet Merkezi’ndeki çalışmaları inceledi. Son durumu aktaran Yüce,...
- REKLAM -