İYİ Parti Adapazarı teşkilatı Çıracılarda

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
 
#SözsendeAdapazarı projesi kapsamında ilçedeki mahalleleri ziyaret eden İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri son olarak Çıracılar semtini ziyaret etti.
 
”Müşteriye fiyat söylemeye utanıyoruz”
Ziyaret hakkında açıklama yapan İlçe Başkanı Dokumacı: ”yöneticilerimiz ile birlikte esnaf ve hemşehrilerimiz ile buluşmalarımıza yoğun bir tempoda devam ediyoruz. Çarşı merkezde şehrimizin en eski yerleşim yerlerinden Çıracılar semtine yaptığımız ziyarette her zaman ki gibi ekonomik sıkıntı yine en büyük sorun olarak karşımıza çıktı. Esnaflarımızın bir çoğu sürekli gelen zamlardan dolayı müşterilerine fiyat söylemeye utandıklarını belirttiler. Yine uzun yıllardır esnaflık yapan hemşehrilerimiz böyle bir ekonomik sıkıntıya hiçbir dönemde rastlamadıklarını dile getirdiler” dedi. 
 
”Çıracılar mülteci mahallesi olmuş”
Dokumacı: ”Bu genel sıkıntıların yanı sıra, Çıracılar semti insanları yerel de mülteciler sıkıntısını en çok yaşayan bölgelerden biri durumuna gelmiş. Şehrimizin en eski ve en merkezi yerlerinden olan Çıracılar semti, adeta mülteci mahallesine dönmüş durumda. Semt sakinleri burada yaşanan gürültü, kargaşa ve denetimsiz hızlı değişimden son derece rahatsız olduklarını belirttiler. Bu konuda da gerek merkez gerek taşra teşkilatının önlemler alması gerektiği kanısındayız. Biz İYİ Parti olarak her daim hemşehrilerimizin yanında olup, muhalefet görevimizi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz” diye ifade etti.

Son Haberler