Çarşamba, Ağustos 17, 2022

İYİ Parti Adapazarı teşkilatı Yenikent’te

- REKLAM -
İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına yeni yılda da kaldığı yerden devam ediyor.
 
#SözSendeAdapazarı projesi kapsamında İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis üyeleri Camili ve Karaman mahallelerindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler. 
 
”Perişan durumda”
Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: ”Saha çalışmalarımıza yeni yılda da kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hemşehrilerimiz ile buluşmalarımız aynı süratle devam edecek. Son olarak Yenikent bölgemizdeki Camili ve Karaman bölgelerimizi ziyaret ettik. Burada yaptığımız ziyaretlerde, genel anlamda herkesin malumu olduğu üzere en büyük sorun ekonomi. Ekonomik anlamda tepeden her ne kadar ekonomimiz gayet iyi, dolar da indi gibi güzellemeler gelse de saha gerçekten son yapılan zamlar ile çok perişan durumda” dedi.
 
”İş Hanlarının durumu çok kötü”
Dokumacı: ”Yerel anlamda ise Karaman ve Camili’deki  hemşehrilerimizin en büyük şikayetlerinden biri bölgede bulunan iş hanlarının durumu. Deprem sonrası yapılan iş hanlarının birçoğunda yola bakan kısımlarında iş yeri var. Diğer yerleri, iç kısımları, özellikle de üst katları atıl durumdadır. Fiziki durumları son derece kötü olmakla beraber uyuşturucu ve gençlik için benzeri kötü faaliyetlerin yuvası haline geldiğini öğrendik. Bu konuya ilişkin ilgili tüm yetkilileri göreve çağırıyoruz. O bölgede adeta çürümeye teslim edilmiş bu iş hanlarına ilişkinde, şehri yönetenler tarafından önlemler alınmalı hem binalar çürümekten kurtarılmalı hem de faaliyete geçirilmelidir” diye belirtti. 
- REKLAM -spot_img

Son Haberler

Çöpe atılan 18 milyon ton gıda artığı hayvan yemine dönüşecek

Tarım ve Orman Bakanlığının geçen hafta yayımlanan yönetmelik değişiklikleriyle otel, restoran ve yemekhane gibi yerlerde çöpe atılan 18 milyon...