Perşembe, Kasım 30, 2023

Kamil Özen’den Karasu’ya hizmet sözü

AK Parti’den Karasu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kamil Özen Ankara’daki temaslarına devam ediyor.

AK Parti’den Karasu Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Kamil Özen Ankara’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, Sakarya Milletvekilleri; Çiğdem Erdoğan Atabek, Lütfi Bayraktar ve Murat Kaya, İzmir Milletvekili, TBMM Dijital Mecralar Komisyon Üyesi ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Üyesi Şebnem Bursalı, Osmaniye Milletvekili TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Derya Yanık, ve Kocaeli Milletvekili Veysal Tipioğlu ile görüştü.

Kamil Özen; ‘AK Parti olarak belediyecilik, bizim nazarımızda millete hizmetin ilk kapısıdır. Birçok şehrimizde 20 yıla ulaşan belediyecilik tecrübemiz, arkasında sayısız eser bıraktık. 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde Karasu Belediye Başkanlığı için AK Parti’den Aday Adayı oldum. AK Parti’nin ve AK Partili belediyelerin bugüne kadar Karasu’ya yapmış olduğu yatırım ve hizmetlerin daha da artması için Karasu’ya hizmet sözü veriyorum’ dedi.

Son Haberler