Salı, Mayıs 11, 2021

Karasu kaldırımları finişerli bordür sistemiyle düzenleniyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karasu kaldırımlarını finişerli bordür sistemiyle düzenliyor.

Karasu Belediyesi’nin ulaşım yönündeki hizmetleri tüm hızıyla devam ediyor. Bu hizmetler kapsamında İlçe merkezi pazar yeri çevresinde altyapı çalışmalarını tamamlayan ekipler, üstyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başladılar.

Özellikle kaldırım yenileme çalışmalarında yeni tip kayar kalıplı beton bordür uygulama çalışmalarını hayata geçiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu şekilde daha uzun ömürlü ve modern çalışmayı vatandaşların hizmetine sunuyor.

Pazaryeri çevresinde sıcak asfalt öncesi zemin düzenleme ve beton bordür çalışmalarını yerinde takip eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizin her noktasında farklı bir hizmetimizi hataya geçiriyoruz. Bugün altyapı çalışmalarını tamamladığımız pazaryeri çevresinde başlattığımız üstyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek beton bordür uygulamaları hakkında teknik personellerimizden bilgi aldık. Kayar kalıplı beton bordür sistemini ilçemizin birçok noktasında kullanmaya devam ediyoruz. Şehrin cadde ve sokaklarının daha modern ve estetik bir görüntüye sahip olmasını sağlayan bu sistemde, makineler belirlenen ebat ve boyutta yerinde, kendinden yürüyen, hareketli bir sistemle beton kalıbı dökme işini görüyor. Bu da hem zamandan tasarrufu, hem de hizmetimizin modern ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bu alandaki çalışmalarımızı bir an önce tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Cankurtaranlar yaza hazırlanıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerinde görev yapacak cankurtaran ekipleri için yaza hazırlık çalışmaları devam ediyor....
- REKLAM -