Çarşamba, Ağustos 10, 2022
spot_img

Karasu Sahil Parktaki çocuk oyun gurubu yeniledi

- REKLAM -

Karasu Belediyesi, tamamen kendi imkanlarıyla Karasu Sahil Parkta, yeni oyun grubu montaj çalışmalarını tamamlayarak çocukların hizmetine sundu.

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sahil parkta bulunan, zamanla deforme olan ve kullanım ömrünü tamamlayan çocuk oyun gurubunu yeniledi.

“Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçede aralıksız yaptığı çocuk oyun parkları ve yeşil alan çalışmalarına bir yenisi daha eklendi” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemiz genelinde birçok noktaya park ve dinlenme alanı hizmetleri sürdürürken belirli alanlarda da tadilat çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Sahil parkımızda, zamanla deforme olan çocuk oyun parkımızın söküm çalışmasını gerçekleştirdik ve tamamen kendi imkanlarımızla yenileyerek çocuklarımıza hediye ettik. Amacımız minik yavrularımızın özgürce koşup oyunlar oynayabileceği alanlar oluşturmak. Bunun için de imkanlarımız ölçüsünde çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. 

- REKLAM -spot_img

Son Haberler

Serdivan Belediyesi Yol Ağını Güçlendiriyor

Serdivan Belediyesi mahallelerde yaptığı iyileştirme, yeni yol açma ve asfalt çalışmalarıyla şehir içi ulaşımdaki konfor ve imkanları genişletiyor. İlçedeki yol...