Karasu’da Muhtarların Talep ve Tavsiyeleri Alındı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu’da ki 40 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan İshak Sarı; “Yerel Yönetimlerin başladığı makam olan muhtarlarımızın talep, öneri ve şikâyetlerini dinlemeye ve ayrıca çözüm önerileri üretmeye devam ediyoruz” dedi. Karasu Sosyal Gelişim Merkezi Konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve teknik personeller katıldı.

Özverili çalışmalarından dolayı tüm mahalle muhtarlarına teşekkür ederek açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı İshak Sarı; “Sizler, bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımızsınız. Bir anlamda hem halkın temsilcisi, hem de bizi temsil eden özel bir makamda yer alıyorsunuz. Biliyorsunuz ki vatandaşın gözünde muhtar, devleti ya da resmi tüm kurumları temsil eden birinci basamaktır. Bu bağlamda mahallelerimizin sorunlarını öncelikle sizlerden alarak, çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.

“Muhtarları Tek Tek Dinleyerek Talep ve Tavsiyeleri Alındı”

Mahalle muhtarlarının mahallelerine ilişkin yapılmasını istedikleri hizmetlere dair talep ve önerilerini dile getirdikleri toplantıda ayrıca mahallelerde yapılacak yeni çalışmalar hakkında karşılıklı istişarelerde bulunuldu. Başkan İshak Sarı; “Hizmet süremiz boyunca muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde koordineli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı yeni dönemimizde de muhtarlarımızla istişare ederek devam edeceğiz” dedi.

Son Haberler