Pazartesi, Şubat 6, 2023

LEGO TECHNIC’İN 2021 YILINDAKİ İKİ YENİ ÜRÜNÜ

- R E K L A M -

Uzun zamandır piyasaya çıkacağı söylentileri ortaya atılan iki Lego Technic seti 2021 kataloğunda yer alarak satışa çıkarılması kesinleşti. Yeni Zellenda’da yayınlanan perakende kataloğu 2021 yılının ilk beş ayında piyasaya sürülecek olan ürünlerle ilgili bize ilk bilgileri veriyor. Bunlardan ikisi 42120 kod numaralı Kurtarma Hovercraft ve 42121 kod numaralı Ağır Hizmet Ekskavatörü olduğu kesinleşti.

Her iki set ile ilgili de uzun zamandır üretileceğine dair söylentiler devam ediyordu. Bu nedenle yakın zamanda onları mağazaların raflarında görecek olmamız oldukça sevindirici bir haber. Katalogdaki bilgilere göre her iki set de 2021 yılının mart ayında piyasaya sürülecek. Bu iki set sürekli büyüyen Lego Technic listesinin 2021 yılında piyasaya sürülecek olan Monster Jam modellerine yapılan en son eklemeler olduğu belirtiliyor. Bu yeni eklenen iki setle birlikte Lego Technic, hayranlarının gelecek dönemle ilgili beklentilerini de daha yükseğe çıkartıyor. Zira Lego Technic’in 2021 yılı için piyasaya süreceği iki yeni sürümü son derece ilham verici iki yapım seti olarak hayranlarının ilgisini çekiyor. 

Lego Oyuncak severler için 42120 Kurtarma Hovercraft 457 parçadan oluşan turuncu bir hovercraft gövdesine sahiptir. Havercraft’ın arkasında çift motoru ile motorların yönünü değiştiren işlevler de mevcuttur. Bunun yanında 42120 Kurtarma Hovercraft’ın alternatif modeli ise bir uçaktır. Bu da hovercraftı hem kara hem deniz hem de hava modeli olarak kullanımını sağlıyor.

Lego Technic yeni ürünleri anketle belirliyor

2021 yılının mart ayında piyasaya sürülecek olan ikinci yapım seti olan 42121 Ağır Hizmet Ekskavatörü Lego Technic listesine yeni bir inşaat aracı olarak ekleniyor. Bu setin ana modeli, ağır inşaat işlerinde kullanılmak üzere bir ekskavatördür. 569 parçadan oluşan bu setin içinde moloz parçaları ve Lego kazı alanını işaretlemek üzere işaret konileri de mevcut.

2021 yılının bu yeniliklerinin yanında Lego Technic ekibi hayranlarından yeni ürün önerilerini iletmelerini isteyen bir anket başlattı. Anket, gelecekte olası marka ortakları ve beklenen araçlarla ilgili soru grupları ile birlikte gelecekteki ürün gruplarına odaklanırken, aynı zamanda satın alma tercihleri ile ilgili de nedenlere değiniyor.

- R E K L A M -
spot_img

Son Haberler